مدارس شهرستان دوگرتی در GA برای راه اندازی طرح جدید اپل

پیراهن های پراید با تم اپل که دوست دارید بپوشید
اخبار اپل


اپل و اد فارم ابتکاری را با سیستم مدرسه شهرستان دوگرتی در جورجیا راه اندازی کرده اند که کارکنان و دانش آموزان محصولات، خدمات و پشتیبانی اپل را دریافت خواهند کرد.

DCSS اعلام کرد:

سیستم مدرسه شهرستان دوگرتی به عنوان بخشی از همکاری با اپل و غیرانتفاعی آموزشی Ed Farm، ابتکار فناوری جدیدی را برای دانش آموزان، معلمان و کارکنان خود راه اندازی می کند. این ابتکار به DCSS اجازه می دهد تا اکوسیستم فناوری آموزشی خود را در سطح منطقه گسترش دهد و ارتقا دهد.

سرپرست کنت دایر گفت: «زمانی که نوآوری به میان می‌آید، سیستم مدرسه شهرستان دوگرتی آن را پذیرفته، آن را تشویق می‌کند و به آن پاداش می‌دهد، و بنابراین همکاری در کنار اپل، یک رهبر جهانی در نوآوری‌های فناوری، برای ما و دانش‌آموزان ما در بسیاری از موارد تأثیرگذار است. راه‌ها. این چیزی فراتر از فناوری است. این همکاری یک متخصص آموزش حرفه‌ای اپل تمام وقت را در جامعه ما تعبیه می‌کند تا در بین معلمان، مربیان آموزشی و دیگران ظرفیت ایجاد کند.

از سال آینده، تمام دانش‌آموزان راهنمایی و ابتدایی یک آی‌پد و یک مداد رنگی لاجیتک دریافت خواهند کرد، در حالی که همه دانش‌آموزان دبیرستانی یک مک‌بوک ایر با M1 دریافت خواهند کرد که یکی از بهترین مک‌بوک‌هایی است که اپل به دلیل اندازه، قابل حمل بودن، عرضه می‌کند. عمر باتری و قدرت سیلیکون اپل.

همچنین به دانش‌آموزان برنامه‌نویسی و توسعه اپلیکیشن آموزش داده می‌شود و اپل پشتیبانی اختصاصی در محل از مربیان و کارکنان ارائه می‌کند. معلمان همچنین از طریق Ed Farm حمایت و یادگیری خواهند داشت.

دایر گفت که اپل “مترادف با نوآوری” در دنیای فناوری است و این منطقه در تلاش است تا در عرصه آموزش مبتکر باشد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …