نامزد انتشار نشان می دهد که iOS 15.3 فقط رفع اشکال خواهد بود

اخبار اپل


حتی کامپیوترهای مک نیز ممکن است تحت تاثیر بدافزار قرار گیرند. مخصوصاً وقتی اپل آن را محضری می کند!
گرافیک: Ed Hardy / Cult of Mac

اپل نامزد انتشار iOS 15.3 و همچنین معادل iPadOS را برای توسعه دهندگان در روز پنجشنبه اعلام کرد. با کمال تعجب، اینها فقط رفع اشکال و به روز رسانی های امنیتی هستند. هیچ ویژگی جدیدی وجود ندارد. آنها ممکن است از یک خطای سافاری مراقبت کنند که هدرهایی ایجاد می کند که اطلاعات کاربر را درز می کند.

نامزدهای انتشار macOS Monterey 12.2، watchOS 8.4 و tvOS 15.3 نیز در روز پنجشنبه منتشر خواهند شد.

چه چیزی در iOS 15.3 و iPadOS 15.3 وجود دارد؟ نه زیاد.

اپل نسخه‌های بتا iOS 15.3 و iPadOS 15.3 را در اواسط دسامبر عرضه کرد و کسانی که آن را آزمایش کردند هیچ ویژگی جدیدی پیدا نکردند. کاندیداهای آزادی در روز پنجشنبه دلیل این امر را نشان می دهند: هیچ کدام وجود ندارد.

RC اولین نگاهی به یادداشت های انتشار سیستم عامل های آینده به جهان می دهد. و این عدم وجود ویژگی های جدید را روشن می کند. نسخه آیفون می‌گوید: IOS 15.3 شامل رفع اشکال و به‌روزرسانی‌های امنیتی برای iPad شما است و برای همه کاربران توصیه می‌شود. iPad همین را می گوید، به سادگی جایگزین “iPadOS 15.3”.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا به‌روزرسانی‌ها شامل رفع اشکال در سافاری هستند که به وب‌سایت‌ها اجازه می‌دهد عادات مرور کاربران آیفون و آی‌پد و جزئیات حساب Google را ببینند.

جای تعجب نیست که اپل در حال معرفی یک جفت رفع اشکال است. این شرکت همیشه این کار را انجام می دهد. چیزی که کمی گیج کننده است نام آن است. نسخه فعلی iOS 15.2.1 است و معمولاً نسخه جدید بدون ویژگی های اضافی iOS 15.2.2 نامیده می شود. جهش به iOS 15.3 شگفت آور است.

لطفا صبر کنید

نامزدهای انتشار آخرین مرحله در آزمایش بتا هستند. آنها همان‌هایی هستند که اپل آن‌ها را استادان طلا می‌نامد و به آزمایش‌کنندگان بتا این فرصت را می‌دهند تا نسخه نهایی سیستم‌عامل‌ها را قبل از ارائه به عموم مردم آزمایش کنند.

با در دست داشتن iOS 15.3 RC و iPadOS 15.3 RC در دست توسعه دهندگان، انتظار می رود هفته آینده برای عموم عرضه شود.

در همین حال، دسترسی به پیش نمایش ها فقط برای اعضای ثبت نام شده و پرداخت کننده برنامه توسعه دهنده اپل است. نسخه بتا عمومی RC باید به زودی منتشر شود.

همه اینها برای macOS Monterey 12.2، watchOS 8.4 و tvOS 15.3 نیز صدق می کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …