نحوه بررسی نقشه ها و مسیرهای اپل واچ

اخبار اپل


استفاده از اپل واچ برای یافتن مسیرها به سادگی پرسیدن از سیری است. همچنین می توانید انتخاب های دستی برای کمک به ادامه مسیر خود داشته باشید. در اینجا کاری است که می توانید با برنامه Maps برای بهترین ساعت های اپل و watchOS 8 انجام دهید.

با استفاده از سیری

ساده ترین راه برای شروع کار با اپلیکیشن Apple Watch Maps این است که از دستیار صوتی اپل بخواهید مکان را پیدا کند. به عنوان مثال، می توانید بگویید “نزدیک ترین پمپ بنزین کجاست؟” یا “تا فرودگاه چقدر فاصله دارد؟” مثال های دیگر: “چگونه به نیویورک بروم؟” و “دریافت مسیرهای خانه.”

دست

گزینه های زیادی در برنامه Apple Watch Maps موجود است. برای دریافت مسیر:

 1. ضربه زدن تاج دیجیتال در اپل واچ شما
 2. انتخاب کنید اپلیکیشن نقشه ها.

  منبع: iMore

 3. مال خودت را لمس کن انتخاب بین جستجو، موارد دلخواه، راهنماها و موارد اخیر پس از چرخاندن تاج دیجیتال برای اسکرول.

  برای باز کردن برنامه Apple Watch Maps، پس از چرخاندن Digital Crown برای پیمایش، روی انتخاب خود بین Search، Favorites، Tutorials و Recent ضربه بزنید.

  منبع: iMore

 4. انتخاب کنید محل.
 5. a را لمس کنید مسیر پیشنهادی از طریق مسیرهای رانندگی، پیاده روی، حمل و نقل عمومی و دوچرخه سواری. همه روش های حمل و نقل در همه مکان ها در دسترس نیستند.
 6. انتخاب کنید مسیر برای شروع.

  برای باز کردن برنامه Apple Watch Maps، یک مکان را انتخاب کنید، سپس روی مسیر پیشنهادی ضربه بزنید، مسیری را برای شروع انتخاب کنید.

  منبع: iMore

گزینه های مختلفی وجود دارد که اپل هنگام انتخاب مسیر پیشنهادی ارائه می دهد.

همانطور که اپل توضیح می دهد:

 • یک مسیر جایگزین انتخاب کنید: اگر مسیرهای جایگزین ظاهر می شوند، روی یکی ضربه بزنید تا آن را انتخاب کنید.
 • به مسیری برای رانندگی، پیاده روی، حمل و نقل عمومی یا دوچرخه سواری تغییر دهید: پیاده روی، رانندگی، حمل و نقل یا دوچرخه سواری را لمس کنید.
 • از عوارضی یا بزرگراه ها اجتناب کنید: وقتی مسیر رانندگی نمایش داده شد، روی > در کنار آدرس مقصد ضربه بزنید، سپس گزینه را روشن کنید.
 • از تپه ها یا جاده های شلوغ خودداری کنید: وقتی مسیر دوچرخه نمایش داده می شود، روی > در کنار آدرس مقصد ضربه بزنید، سپس گزینه را روشن کنید.
 • حمل و نقل عمومی مورد نظر خود را انتخاب کنید: وقتی مسیر حمل و نقل عمومی نمایش داده شد، > را لمس کنید، سپس انواع حمل و نقل عمومی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید – برای مثال اتوبوس، مترو و قطار سبک، قطار شهری و کشتی.

در صورت امکان، هنگامی که مسیری را در Apple Watch شروع کنید، در آیفون متصل شما نیز ظاهر می شود.

دستورالعمل های نهایی

قبل از اینکه به مکان خود برسید، می‌توانید مسیرها را در هر زمانی لغو کنید. با یک مسیر فعال در Apple Watch:

 1. ضربه زدن دکمه پایان نماد پایین سمت راست یا
 2. ضربه زدن پایان پس از فشار دادن دکمه More و اسکرول به بالا.

  برای تکمیل مسیرها در هر زمان قبل از رسیدن. مقصد خود، روی دکمه پایان در پایین سمت راست ضربه بزنید یا پس از ضربه زدن روی دکمه More روی End ضربه بزنید و به بالا بروید.

  منبع: iMore

مسیر آیفون را راه اندازی کنید

هنگامی که از برنامه Maps در iPhone استفاده می کنید، مسیر به طور خودکار در Apple Watch متصل شما نمایش داده می شود.

راه های زیادی برای تحقیق

اپل واچ گزینه‌های کارت مختلفی را در watchOS 8 ارائه می‌کند. این گزینه‌ها در سال‌های اخیر به‌طور قابل توجهی بهبود یافته‌اند و بدون شک با نسخه بعدی watchOS دوباره این کار را انجام خواهند داد. از سفر بعدی خود لذت ببرید!

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …