نحوه تبدیل سریع تصاویر در Finder به macOS Monterey

macOS Monterey
اخبار اپل


اگر هنوز از برنامه های تصویربرداری شخص ثالث در مک خود استفاده می کنید، احتمالاً از مبدل تصویر پیچیده در macOS Monterey اطلاعی ندارید. به لطف ادغام عملکرد پیش فرض پیش فرض، اکنون می توانید تصاویر را مستقیماً به MacOS Monterey Finder تبدیل کنید.

بنابراین این تابع خالص چگونه کار می کند؟ برای افراد ناآشنا، Quick Action یک گردش کار Automator است که از macOS Mojave در Mac وجود دارد. این طراحی شده است تا اتوماسیون را به کارهای روزانه شما اضافه کند، مانند ایجاد PDF یا چرخاندن یک تصویر بدون نیاز به باز کردن برنامه.

با اضافه شدن اکشن Quick Image Conversion، اکنون امکان تبدیل تصویر از یک فرمت به فرمت دیگر یا تبدیل دسته ای انتخابی وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید از این گردش کار Automator برای تغییر اندازه فایل و حذف فراداده فایل بر اساس نیاز خود استفاده کنید. بگذارید به شما نشان دهم که چگونه کار می کند!

مرحله ی 1: رفتن کلیک راست (یا Ctrl کلیک کنید) فایل تصویر یا فقط یک کادر انتخاب را روی چند تصویر بکشید.

گام 2: اکنون یک منوی زمینه با گزینه های زیادی ظاهر می شود. را کلیک کنید واکنش سریع و سپس انتخاب کنید تبدیل تصاویر.

به سرعت تصاویر را به Finder در macOS Monterey تبدیل کنید

مرحله 3: سپس باید فرمت تصویر ترجیحی را انتخاب کنید، مانند JPEG، PNG، و HEIF. همچنین اندازه فایل خروجی مورد نظر را انتخاب کنید (کم اهمیت، میانگین، بزرگ یا در واقع) با توجه به نیاز شما.

مرحله 4: سپس، اگر می‌خواهید ابرداده اصلی تصویر را نگه دارید، مطمئن شوید که جعبه خاموش است متا را ذخیره کنید در حال بررسی است.

مرحله 5: در نهایت بر روی آن کلیک کنید تبدیل به قالب بندی و شما تمام شده اید!

روی Convert Image Format در Mac Finder کلیک کنید

شایان ذکر است که تصاویر تبدیل شده شما در همان پوشه ای که تصویر اصلی است ذخیره می شود. هنگام مرور یک پوشه حاوی تصاویر، اقدامات سریع نیز در صفحه پیش نمایش Finder نمایش داده می شود.


در حالی که ویژگی‌های مهمی مانند Digital Legacy، بازیابی حساب iCloud و حفاظت از حریم خصوصی ایمیل بیشترین توجه را به خود جلب کرده‌اند، ویژگی‌های عالی مانند یادداشت‌های سریع، پوشه‌های یادداشت هوشمند و گردش کار تبدیل سریع تصویر بی‌توجه به نظر نمی‌رسد. آیا ویژگی های مخفی در macOS Monterey پیدا کرده اید؟ اگر چنین است، حتما در زیر در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …