نحوه تماشای فصل سوم سریال خدمتکار در اپل تی وی +

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


فصل سوم سریال “خادم” سریال هیجان انگیز M. Knight Shamalan هم اکنون در حال پخش از Apple TV + است.

فصل سوم سریال «خدمتکار» در ادامه داستان زوجی از فیلادلفیا و پرستاره مرموز را دنبال می کند که وارد خانه آنها می شود.

بازیگران ستاره این گروه که برای فصل سوم سریال The Servant بازگشته اند، شامل لورن امبروز، توبی کبل، نل تایگر فری و روپرت گرینت به همراه بازیگر جدید سونیتا مانی (“روح”، “روح”، “آقای ربات”، ” مکیدن”).

علاوه بر Shamalan، این سریال توسط جیسون بلومنتال، تاد بلک، استیو تیش، اشوین راجان و تیلور لاتام تهیه‌کننده اجرایی است. کارگردانان این فصل M. Knight Shamalan، Ishana Knight Shamalan، Carlo Mirabella-Davis، Dylan Holmes Williams، Celine Held و Logan George، Kitty Green و Veronica Franz و Severin Fiala هستند. و نویسندگان عبارتند از رایان اسکات، ایشانا نایت شیمالان، آلیس کلارک، لورا مارکس، هنری چیس، ایمی لوئیز جانسون و کارا لی کورتون. «خدمتکار» محصول Blinding Edge و Escape Artists است. این سریال توسط آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا ساخته شده است که نامزد تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده تونی باسگالوپ شده است.

اگر تریلر فصل جدید را ندیده اید، می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

نحوه تماشا

Apple TV + از طریق برنامه Apple TV در iPhone، iPad، Mac و Apple TV شما در دسترس است. همچنین در Fire TV، Xbox، Playstation و Smart TV موجود است. این سرویس حتی از طریق وب سایت Apple TV + پخش می شود.

برای تماشای فصل جدید، باید مشترک Apple TV + باشید. Apple TV + با 4.99 دلار در ماه در دسترس است یا می توانید آن را به عنوان بخشی از یکی از سطوح بسته اشتراک Apple One دریافت کنید.

فصل سوم «خادم» هم اکنون از اپل تی وی + پخش می شود. اگر می‌خواهید این سری را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، بررسی ما از Apple TV 4K جدید را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …