نحوه تماشای “Fraggle Rock: Back to the Rock” در Apple TV +

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


“Fraggle Rock: Back to the Rock”، شروع مجدد این مجموعه کلاسیک، هم اکنون از Apple TV + پخش شده است.

فصل جدید سریال ما را دوباره با Fraggles مورد علاقه مان در سیزده قسمت گرد هم می آورد:

«Fraggle Rock: Back to the Rock» تهیه کننده اجرایی لیزا هنسون و هالی استنفورد از شرکت جیم هنسون و جان تارتالیا همکار قدیمی هنسون هستند. مت فوسفلد و الکس کاتبرتسون، که به عنوان مجریان برنامه فعالیت می کنند، همچنین Jariv Milchan و Michael Schaefer از New Regency، تهیه کنندگان اجرایی هستند. تهیه کنندگان اجرایی مشترک دیو گلتز و کارن پرل هستند و تهیه کننده اجرایی موسیقی هاروی میسون جونیور. تهیه کننده سریال ریتاماری پروجا است.

اگر تریلر فصل جدید را ندیده اید، می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

شما به بازگشت حماسی Fraggles مورد علاقه خود دعوت شده اید. دوستان قدیمی و ماجراهای جدید در Fraggle Rock: Back to the Rock منتظر شما هستند.

نحوه تماشا

Apple TV + از طریق برنامه Apple TV در iPhone، iPad، Mac و Apple TV شما در دسترس است. همچنین در Fire TV، Xbox، Playstation و Smart TV موجود است. این سرویس حتی از طریق وب سایت Apple TV + پخش می شود.

برای تماشای سریال، باید مشترک Apple TV + باشید. Apple TV + با 4.99 دلار در ماه در دسترس است یا می توانید آن را به عنوان بخشی از یکی از سطوح بسته اشتراک Apple One دریافت کنید.

«Fraggle Rock: Back to the Rock» اکنون از Apple TV + پخش می شود. اگر می‌خواهید این سری را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، بررسی ما از Apple TV 4K جدید را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …