نحوه راه اندازی و استفاده از SOS اضطراری در اپل واچ

اخبار اپل


علاوه بر بسیاری از ویژگی‌های دسترسی و سلامت، WatchOS یک ویژگی SOS اضطراری کاملاً فکر شده نیز دارد. با توجه به اینکه زندگی چقدر غیرقابل پیش بینی است، باید عملکرد را تنظیم کنید تا برای لحظات غیرمنتظره زندگی آماده شوید و بدون هیچ مانعی از کمک های بسیار مورد نیاز برخوردار شوید.

بنابراین SOS اضطراری اپل واچ چگونه کار می کند؟ خوب، وقتی با Emergency SOS تماس می گیرید، ساعت هوشمند شما به طور خودکار با خدمات اضطراری محلی تماس می گیرد و موقعیت مکانی شما را با آنها به اشتراک می گذارد. علاوه بر این، برای مخاطبین اضطراری شما یک پیام متنی با موقعیت فعلی شما ارسال می کند تا بتوانند بدون تاخیر به سایت برسند.

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است از شما خواسته شود خدمات اضطراری مورد نظر خود را در برخی کشورها و مناطق انتخاب کنید. برای مثال، ممکن است لازم باشد پلیس، آتش نشانی یا آمبولانس در سرزمین اصلی چین انتخاب کنید. گفته شد، بیایید یک SOS اضطراری را در اپل واچ راه اندازی کنیم!

نحوه تماس با خدمات اضطراری اپل واچ

اگر اپل واچ شما اتصال سلولی ندارد، حتما آیفون جفت شده خود را نزدیک نگه دارید. اگر آیفون شما نزدیک نیست، مطمئن شوید که اپل واچ شما به یک شبکه Wi-Fi شناخته شده متصل است.

مرحله ی 1: را فشار دهید و نگه دارید دکمه کناری در حالی که SOS اضطراری یک نوار لغزنده ظاهر می شود.

گام 2: اکنون بکشید نوار لغزنده اضطراری SOS برای شروع تماس فوری

پس از شمارش معکوس، اپل واچ شما به طور خودکار با خدمات اضطراری تماس می گیرد. هنگامی که تماس کامل شد، ساعت هوشمند یک پیام متنی برای مخاطبین اضطراری شما با موقعیت فعلی شما ارسال می کند.

توجه داشته باشید که اگر خدمات موقعیت یابی غیرفعال باشد، آنها را به طور موقت روشن می کنند (برنامه تنظیمات > محرمانه بودن > خدمات مکان یابی). همچنین شایان ذکر است که مدتی پس از فعال کردن حالت SOS اضطراری، اپل واچ شما به‌روزرسانی‌هایی را برای مخاطبین اضطراری شما ارسال می‌کند که موقعیت مکانی شما تغییر کند.

SOS اضطراری را در Apple Watch فعال کنید

با ارسال یک تماس اضطراری، اپل واچ شما هر چهار ساعت یک هشدار به شما ارسال می کند که مکان شما با مخاطبین اضطراری شما به اشتراک گذاشته می شود. اگر دیگر نمی‌خواهید مکان را به اشتراک بگذارید، فقط روی ضربه بزنید توقف به اشتراک گذاشتن در اطلاعیه

نحوه پایان دادن به تماس اضطراری که به طور تصادفی در اپل واچ شروع کرده اید

پایان دادن به تماس اضطراری که به طور تصادفی شروع کرده اید نسبتا آسان است.

مرحله ی 1: ابتدا دکمه کناری را رها کرده و ضربه بزنید پایان تماس دکمه (نماد قرمز).

گام 2: حالا ضربه بزنید آره برای تایید اینکه می خواهید به تماس پایان دهید.

مرحله 3: سپس اپل واچ شما از شما می پرسد که آیا همچنان می خواهید برای مخاطبین اضطراری خود پیام متنی ارسال کنید. حتما لمس کنید خیر به پایان رساندن

نحوه پایان دادن به مکالمه ای که به طور تصادفی در اپل واچ شروع کرده اید

نحوه افزودن مخاطبین برای مواقع اضطراری

می‌توانید مخاطبین اضطراری را به اپل واچ خود اضافه کنید تا در مواقع اضطراری موقعیت مکانی شما را به والدین یا دوستانتان اطلاع دهد.

مرحله ی 1: باز کن برنامه سلامت در آیفون خود و روی نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

گام 2: حالا ضربه بزنید کارت پزشکی و سپس ضربه بزنید ویرایش در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش.

مرحله 3: سپس به پایین اسکرول کنید تماس های اضطراری بخش و ضربه بزنید یک مخاطب اضطراری اضافه کنید دکمه.

مرحله 4: سپس یک مخاطب را از دفترچه آدرس خود انتخاب کنید. اگر مخاطب شما بیش از یک شماره تلفن دارد، حتما شماره ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

مرحله 5: به پیوند اشاره کنید و ضربه بزنید انجام شده برای ذخیره تغییرات شما

چگونه مخاطبین اضطراری اپل واچ را اضافه کنیم

نحوه حذف مخاطبین اضطراری

بسته به نیاز خود، می توانید به راحتی مخاطبین اضطراری را حذف کنید.

مرحله ی 1: شروع کنید برنامه سلامت در آیفون خود و روی نمایه خود در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

گام 2: حالا ضربه بزنید کارت پزشکی و ضربه زدن ویرایش در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش.

مرحله 3: سپس به پایین اسکرول کنید تماس های اضطراری را برگه و فشار دهید حذف تماس اضطراری دکمه تماس حتما لمس کنید حذف برای تایید.

مرحله 4: در نهایت لمس کنید انجام شده بالا سمت راست برای اتمام

مخاطبین اضطراری اپل واچ را حذف کنید

هنگامی که ویژگی Emergency SOS را راه اندازی کردید، برخی از نکات و ترفندهای برتر برای اپل واچ سری 7 را بررسی کنید تا به شما کمک کند از ساعت هوشمند خود بهره بیشتری ببرید.

بنابراین می توانید Emergency SOS را بر روی Apple Watch خود راه اندازی کرده و از آن استفاده کنید. حدود 30 درصد از مردم به دلیل تاخیر در دسترسی به خدمات اضطراری جان خود را از دست می دهند. با توجه به اهمیت دریافت زودهنگام کمک های اولیه، همیشه ارزش دارد که برای موارد غیرمنتظره به خوبی آماده باشید. با این حال، نظرات خود را در مورد این ویژگی قابل توجه اپل واچ و پیشرفت هایی که می خواهید در آن مشاهده کنید، به اشتراک بگذارید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال مرتبط، در نظرات از ما بپرسید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …