نحوه فعال کردن تاری پس‌زمینه ویدیوی FaceTime در iOS 15

اخبار اپل


از حالت پرتره برای محو کردن پس‌زمینه در FaceTime در iPhone و iPad استفاده کنید.
تصویر: اپل / فرقه مک

iOS و iPadOS 15 چندین پیشرفت عالی را برای FaceTime به ارمغان می‌آورند – از جمله جداسازی صدا و توانایی محو کردن پس‌زمینه در طول تماس‌های ویدیویی، همانطور که در زوم و دیگر پلتفرم‌های تماس ویدیویی می‌توانید انجام دهید.

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از حالت پرتره آیفون و آیپد، قابلیت تاری پس‌زمینه را فعال کنید.

FaceTime دارای حالت پرتره در iOS 15 است

حالت پرتره FaceTime یک راه عالی برای محو کردن پس‌زمینه است تا دیگران نتوانند آن را ببینند. این به ویژه برای کسانی که هنوز جلساتی از راه دور در خانه برگزار می کنند مفید است.

فعال کردن این ویژگی به محض اینکه بدانید چگونه بسیار آسان است، اما اگر قبلاً از آن استفاده نکرده باشید، می توان از آن صرفنظر کرد. بنابراین در اینجا نحوه فعال کردن آن برای اولین بار آورده شده است.

نحوه اضافه کردن تاری پس زمینه در FaceTime

دو راه برای تغییر عملکرد وجود دارد. می توانید این کار را از مرکز کنترل یا در خود برنامه FaceTime انجام دهید. ما ابتدا به دومی نگاه خواهیم کرد، زیرا این روشی است که ما احتمالاً بیشتر از آن استفاده خواهیم کرد.

از اپلیکیشن FaceTime استفاده کنید

ابتدا یک تماس ویدیویی FaceTime با شخصی که می خواهید در iPhone یا iPad خود با او صحبت کنید شروع کنید، سپس این مراحل را دنبال کنید:

  1. پنجره ای را که به شما نشان می دهد آن را بزرگ کنید، لمس کنید.
  2. سپس ضربه بزنید پرتره دکمه در گوشه سمت چپ بالا
نحوه فعال کردن تاری پس زمینه در FaceTime
دکمه پرتره را برای تغییر عملکرد لمس کنید.
تصویر: کیلیان بل / فرقه مک

با استفاده از مرکز کنترل

برای تغییر حالت عمودی FaceTime از مرکز کنترل، تماس FaceTime را در iPhone یا iPad خود شروع کنید، سپس این مراحل را دنبال کنید:

  1. برای باز کردن، از گوشه بالا سمت راست به پایین بکشید مرکز کنترل.
  2. ضربه زدن جلوه های ویدیویی دکمه.
  3. سپس ضربه بزنید پرتره دکمه.
نحوه فعال کردن تاری پس زمینه در FaceTime
روی جلوه های ویدیو و سپس دکمه پرتره ضربه بزنید.
تصویر: کیلیان بل / فرقه مک

وقتی تاری پس‌زمینه برای تماس‌های ویدیویی FaceTime فعال است، می‌توانید در صورت تمایل برای غیرفعال کردن حالت پرتره، مراحل مشابهی را برای هر یک از روش‌ها دنبال کنید. روش اول همچنین می تواند برای فعال کردن حالت پرتره مک استفاده شود.

با این حال، به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی به یک دستگاه سازگار با پرتره (iPhone یا iPad با تراشه A12 Bionic یا جدیدتر یا M1 Mac) نیاز دارید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اکنون و سپس بهترین نوع تلویزیون بی ارزش است [Apple TV+ recap]

هر از گاهی، برنامه جدید Apple TV + و پرطرفدار در مورد گروهی از دوستان که با معرفی اسرار جدید خود خاطرات بی احتیاطی دوران جوانی را به یاد می آورند، یک ریف هیجان انگیز است. سرد بزرگ و استیون کینگ آی تی. این سریال دو زبانه که جمعه برای …

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …