نحوه گرفتن پوکمون در Legends: Arceus

Pokemon Legends Arceus Player and Bidoof
اخبار اپل


منبع: شرکت پوکمون

بالاخره زمان بازی Pokémon Legends: Arceus فرا رسیده است و بسیاری از چیزها تغییر کرده اند، از جمله اینکه چگونه گیم پلی دیگر سیستم مبتنی بر نوبتی نیست که بیش از 20 سال استاندارد بوده است. با این حال، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند، مانند ایده های اصلی پشت بازی پوکمون. بخشی از آن، به اندازه کافی تکان دهنده، در گرفتن پوکمون است! در اینجا نحوه گرفتن پوکمون در Pokémon Legends: Arceus آورده شده است.

نحوه گرفتن پوکمون در Pokémon Legends: Arceus

Pokémon Legends: Arceus به بازیکنان دستور ساخت اولین Pokédex در تاریخ را می دهد، به این معنی که شما واقعاً باید همه آنها را بگیرید! Pokémon: Legends Arceus فهرست بلندبالایی از پوکمون‌ها دارد، بنابراین پوکمون نمادین را برای اضافه کردن به ترکیب خود از دست نخواهید داد. 242 پوکمون برای گرفتن در Pokémon Legends: Arceus وجود دارد که با چند صد عنوان قبلی فاصله دارد، اما هنوز مقدار قابل توجهی برای هر کسی که به دنبال تکمیل Pokédex است.

برای گرفتن پوکمون، باید آنها را در دنیای باز پیدا کنید. با این حال، این فقط در مورد جنگ نیست. چندین عامل اضافی وجود دارد که می تواند گرفتن این پوکمون را آسان تر یا سخت تر کند. برای شروع، پوکمون ها خلق و خوی متفاوتی دارند. یکی می تواند آرام باشد و اجازه دهد فوراً بروی. دیگران فرار می کنند یا سعی می کنند به شما حمله کنند. با توجه به این تغییرات، در اینجا یک خلاصه اولیه از نحوه عملکرد ضبط پوکمون آورده شده است.

  1. نزدیک تر شوید پوکمون میخوای بگیری
  2. اگر آنها هستند تهاجمی یا روسری، باید از مخفی کاری استفاده کنید، مانند پنهان شدن در چمن های بلند.
  3. پرتاب یک پوکی بال.
  4. اگر یک پوکمون شکار کرده اید، کار عالی است! اگر نه، ممکن است یک ** نبرد * مورد نیاز باشد.
  5. هنگام دعوا، یکی از خود را انتخاب کنید پوکمون برای مقابله با دشمن
  6. چه زمانی HP از پوکمون های دشمن به اندازه کافی کم است، سعی کنید یک پوکبال دیگر پرتاب کنید.

در پایان روز، این یک فرآیند ساده است، اما بسته به سختی پوکمونی که می‌خواهید شکار کنید، می‌تواند کمی کار کند.

اگر در پیشرفت یک پوکمون خاص مشکل دارید، به خاطر داشته باشید که کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا شانس را به نفع خود تغییر دهید. برخی از پوکمون ها را می توان با انواع مختلفی از انواع توت ها پراکنده کرد، در حالی که انواع پوکبال دارای مزایا و معایبی هستند که در غیر این صورت می توانند گرفتن را آسان تر کنند.

مدل رو عوض کن

Pokémon Legends: Arceus تفاوت زیادی با بازی های قبلی پوکمون دارد، اما بر اساس بررسی ها، این ممکن است یکی از بهترین بازی های موجود در نینتندو سوییچ باشد. محدودیت‌ها و موانع مصنوعی در ضبط‌های قبلی به سطحی رسیده‌اند که هرگز قبلاً نبوده است، و جالب است که ببینیم عناوین آینده پوکمون چگونه بر پایه‌ی جدید ایجاد شده در Arceus ساخته می‌شوند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …