نحوه گوش دادن به تماس درآمد سه ماهه اول سال 2022 اپل در روز پنجشنبه، 27 ژانویه


اپل نتایج سه ماهه اول خود را برای سال 2022 در یک کنفرانس تلفنی میزبانی خواهد کرد که قرار است در روز پنجشنبه، 27 ژانویه 2022 برگزار شود. این تماس که معمولاً مدیر اجرایی اپل، تیم کوک و مدیر مالی، لوکا ماستری است، در حال حاضر برنامه ریزی شده است. برای شروع در 2:00 بعد از ظهر PDT / 5:00 بعد از ظهر EDT.

اپل جزئیات تماس را در وب سایت Apple Investor Relations ارائه کرده است:

در 27 ژانویه 2022، ساعت 2:00 بعد از ظهر PT / 5:00 بعد از ظهر به وقت شرقی به ما بپیوندید تا به طور زنده به تماس کنفرانس گوش دهید.

طبق معمول، اپل خاطرنشان می کند که تماس ممکن است حاوی اظهارات آینده نگری باشد که در معرض تغییر هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که نظرات ارائه شده در طول این تماس ممکن است شامل اظهارات آینده نگری باشد که در معرض خطرات و عدم قطعیت هستند و نتایج واقعی ممکن است با این اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عواملی که می توانند بر نتایج تأثیر بگذارند، لطفاً به پرونده های SEC اپل مراجعه کنید.

اپل همچنین خاطرنشان می‌کند که برای پخش جریانی تماس، کاربران به iPhone، iPad یا iPod touch با استفاده از Safari در iOS 12 یا جدیدتر نیاز دارند. کاربران مک نیاز به Safari دارند که روی macOS Mojave 10.14 یا جدیدتر اجرا شود. دارندگان Apple TV به نسل دوم Apple TV یا بالاتر نیاز دارند. آنها همچنین اشاره می کنند که کاربران رایانه شخصی برای پخش جریانی تماس به مرورگری مانند Chrome، Firefox یا Edge نیاز دارند.

این جریان به بهترین وجه در iPhone 7 یا بالاتر، iPad (نسل 5 یا بالاتر)، یا iPod touch (نسل هفتم) با استفاده از Safari در iOS 12 یا جدیدتر تجربه می شود. یا یک مک با استفاده از Safari در macOS Mojave 10.14 یا جدیدتر. برای پخش جریانی به تلویزیون شما به دستگاهی با قابلیت AirPlay 2 یا از طریق AirPlay به Apple TV (نسل دوم یا جدیدتر) با جدیدترین نرم افزار Apple TV یا tvOS نیاز دارد. پلتفرم‌های دیگر نیز ممکن است بتوانند با استفاده از نسخه‌های اخیر Chrome، فایرفاکس یا Microsoft Edge به جریان دسترسی داشته باشند (مورد نیاز MSE، H.264 و AAC).

علاقه مندان به گوش دادن به تماس کنفرانسی می توانند با مراجعه به وب سایت Apple Earnings Call این کار را انجام دهند. اپل در ۲۷ ژانویه تماس را به صورت زنده به سایت پخش خواهد کرد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …