نسل سوم ایرپادهای اپل به‌تازگی به‌روزرسانی سیستم‌افزار جدیدی دریافت کرده‌اند

اخبار اپل


منبع: Luke Filipowicz / iMore

نسل سوم ایرپادها امروز با به روز رسانی سیستم عامل مورد برکت قرار گرفتند.

طبق گزارش MacRumors، اپل به روز رسانی سیستم عامل جدیدی را برای نسل سوم AirPods منتشر کرده است. به روز رسانی سیستم عامل، با عنوان 4C170، باید بهبود عملکرد و رفع باگ ها را در جدیدترین هدفون اپل به ارمغان آورد.

اپل امروز آپدیت سیستم عامل جدید 4C170 را برای AirPods 3 منتشر کرد، به روز رسانی از 4C165 قبلی که در دسامبر در دسترس بود.

اپل هرگز به ما نمی گوید که هدف از به روز رسانی سیستم عامل چیست. اگرچه آنها معمولاً ویژگی‌های جدید قابل توجهی را به طیف AirPods ارائه نمی‌کنند، اما معمولاً بهبودهایی در عملکرد و رفع اشکال دارند.

اگر می‌خواهید به‌صورت دستی به آخرین نسخه سیستم‌افزار آپدیت کنید، بیش از هر چیز دیگری در مورد شانس است. اپل در حال به روز رسانی سیستم عامل AirPods در پس زمینه است، بنابراین راهی برای ضربه زدن روی دکمه و اجرای دستی به روز رسانی وجود ندارد. با این حال، به‌روزرسانی معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که AirPods و iPhone شما با هم شارژ می‌شوند، بنابراین سعی کنید این کار را برای اجرای به‌روزرسانی انجام دهید.

اگر می‌خواهید درباره به‌روزرسانی سیستم‌افزار AirPods خود یا نحوه بررسی به‌روز بودن خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، به مقاله ما در مورد نحوه به‌روزرسانی میان‌افزار AirPods خود مراجعه کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …