نقشه اپل دیوار دیجیتالی غول‌پیکر را برای پنهان کردن خانه تیم کوک می‌سازد

اخبار اپل


طرفداران اپل که در داخل اپل مپ و گوگل مپ در پالو آلتو قدم می زنند دیگر نمی توانند خانه تیم کوک را ببینند. کاندوی مدرن و چهار خوابه دارای یک دیوار دیجیتال غول پیکر درست در مقابل آن است.

ما متوجه این تغییر شدیم که اپل در روز جمعه دستور منع موقتی را علیه یک استالکر ادعایی که ادعا می‌کرد همسر کوک است صادر کرد، رئیس اپل را تهدید کرد و در حال تجاوز به دارایی او دستگیر شد.

خانه تیم کوک به صورت ناشناس داخل نقشه گوگل می رود

غیرعادی نیست که برخی چیزها را در نقشه های اپل و گوگل مپ تار کنید. هر دو سرویس مواردی مانند چهره و پلاک را پنهان می کنند. با این حال، به ندرت می‌توان کل ساختمان‌ها را پشت دیوارهای بزرگ و تار پنهان کرد.

اما این تنها چیزی است که امروز با بازدید از خانه کوک در پالو آلتو به دست می آورید. خانه نسبتاً ساده (حداقل برای مدیرعامل بزرگترین شرکت جهان) که گمان می رود 3.5 میلیون دلار ارزش داشته باشد، دیگر در نمای خیابان دیده نمی شود.

Google Maps خانه کوک را نیز تار می کند.
تصویر: نقشه های گوگل

اگرچه کاملاً مشخص نیست که چرا خانه کوک مخفی شده است، اما احتمالاً به یک رویداد نسبتاً نگران کننده مربوط می شود که اخیراً در اسناد دادگاه ثبت شده در سانفرانسیسکو فاش شده است که شامل یک شکارچی ادعا شده است.

گوگل اقدامات مشابهی را برای محو کردن محل سکونت اصلی بیلی آیلیش در لس آنجلس در سال گذشته انجام داد، زمانی که او نیز حکم منع موقت مردی را که مکرراً در خانه اش حاضر شده بود صادر شد.

به “همسر” کوک گفته شد که دور بمان

استالکر کوک شروع به برچسب زدن مدیرعامل اپل در توییت‌های نگران‌کننده‌ای کرد که اغلب از کوک به عنوان شوهرش و پدر دوقلوهایش یاد می‌کرد. او همچنین خواستار آن شد که دیگر مدیران اجرایی دیگر او را در توییتر دنبال نکنند.

در یکی از توییت‌هایی که ساتیا نادلا، رئیس مایکروسافت را نشان می‌داد، نوشته بود: «به شما اطلاع می‌دهم که یکدیگر را لغو فالو کنید». من می توانم هر دوی شما را بو کنم، ببینم و حس کنم. تیم کوک مرد بد من است. شوهرم، بابای دوقلوهایم. دست از این مزخرفات بردارید!»

دیگری می‌خواند: «ساندرا پیچیا، مدیر عامل گوگل اصرار داشت که عشق کوک را قطع کند و چندین بار سعی کرد به من صدمه بزند. “کاملاً گذشته شوهرم و روابط او با مهمانی های غیرمنتظره را درک می کنم.”

این زن 45 ساله اکنون از داشتن اسلحه و رسیدن به 200 یاردی کوک و سایر کارمندان اپل منع شده است. او همچنین نمی تواند از هیچ ملک اپل یا خانه کوک بازدید کند.

می توانید خانه خود را نیز پنهان کنید

اگر ترجیح می دهید خانه شما در داخل نقشه های اپل و گوگل مپ سانسور شود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست خود را ثبت کنید. اپل یک صفحه وب دارد که فرآیند را توضیح می دهد، در حالی که گوگل درخواست ها را در داخل نقشه های گوگل می پذیرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …