نویسنده “El Deafo” تجربه کودکی خود را در ویدئویی جدید به اشتراک می گذارد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + ظاهر جدیدی از پشت صحنه سریال جدید انیمیشن خود “El Deafo” را به اشتراک گذاشت.

این ویدیو که برای اولین بار در کانال YouTube + Apple TV منتشر شد، شامل Cece Bell، نویسنده و تهیه کننده اجرایی مجموعه جدید انیمیشن است. در ویدیوی زیر می‌توانید درباره بل بیشتر بدانید:

سیسی بل، نویسنده و تهیه کننده اجرایی El Deafo، تجربه دوران کودکی خود را با کم شنوایی توضیح می دهد و اینکه چگونه شخصیت El Deafo به دلیل تفاوت هایش به یک ابرقدرت تبدیل شد.

سریال جدید انیمیشن داستان Cece، دختری است که شنوایی خود را از دست می دهد و ابرقهرمان درونی خود را پیدا می کند.

ال دیفو سسی جوان زیرک (با صدای فینیگان) را دنبال می کند که شنوایی خود را از دست می دهد و ابرقهرمان درونی خود را پیدا می کند. رفتن به مدرسه و پیدا کردن دوستان جدید ممکن است دشوار باشد. آیا هنگام استفاده از سمعک حجیم روی قفسه سینه خود باید هر دو را انجام دهید؟ این نیاز به ابرقدرت دارد! سیسی با کمک کمی از ابرقهرمان خود، ال دیفو، یاد می‌گیرد که آنچه را که او را خارق‌العاده می‌سازد، بپذیرد.

سریال Apple Original تهیه کننده اجرایی و نویسندگی ویل مکروب (“ماجراهای پیت و پیت”، “جاسوس هریت”) است. نویسنده سیسی بل، مدیر عامل، تهیه کننده و گوینده سریال است. “El Deafo” یک تهیه کننده اجرایی با Claire Finn برای Lighthouse Studios و کارگردانی Gilly Fogg (“Bob the Builder”) با مایک اندروز به عنوان آهنگساز و موسیقی اصلی توسط Katie Cruchfield از Waxahatchee است.

اگر تریلر سری جدید را ندیده اید، می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

El Deafo اکنون از Apple TV + پخش می شود. اگر می‌خواهید این سریال را با بهترین کیفیت ممکن تجربه کنید، لیست ما از بهترین تلویزیون‌های اپل تی‌وی 2021 را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …