واتس‌اپ از حالت فوکوس و عکس‌های اعلان در iOS 15 پشتیبانی می‌کند

اخبار اپل


واتس اپ از iOS 15 استقبال می کند.
تصویر: WhatsApp

آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ در آیفون، تعدادی بهبودهای ساده را برای کسانی که به iOS 15 به‌روزرسانی کرده‌اند، به ارمغان می‌آورد. این برنامه اکنون با حالت فوکوس کاملاً سازگار است، در حالی که عکس‌های مخاطب اکنون در اعلان‌ها ظاهر می‌شوند.

واتس اپ همچنین امکان توقف و از سرگیری در هنگام ضبط پیام های صوتی را فراهم کرده است. نسخه 22.2.75 اکنون برای همه در دسترس است، اگرچه ممکن است چند هفته طول بکشد تا بهبودها برای همه ارائه شود.

واتس اپ اکنون با حالت فوکوس کار می کند

حالت فوکوس هنوز یک افزودنی بسیار بحث برانگیز برای iOS 15 است. برخی از کاربران انعطاف‌پذیری آن را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر از حالت قبل وقتی که Do Not Disturb از همه چیز مراقبت می‌کرد راضی بودند. اما چاره ای جز پذیرش آن نداریم.

این دقیقا همان کاری است که واتس اپ با آخرین آپدیت خود در آیفون انجام می دهد. با پشتیبانی کامل از حالت فوکوس، اکنون می‌توانید اعلان‌ها را از مخاطبین منتخب دریافت کنید، در حالی که دیگران ساکت هستند تا نتوانند حواس شما را پرت کنند.

آخرین نسخه این برنامه همچنین عکس‌های مخاطبین را به اعلان‌ها اضافه می‌کند – یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به iOS 15 نیاز دارد – و به شما امکان می‌دهد هنگام ضبط پیام‌های صوتی، مکث کنید (سپس از سر بگیرید).

در حال گسترش برای همه

این بهبودها اکنون با به‌روزرسانی نسخه 22.2.75 – پس از آزمایش در نسخه‌های بتا اخیر واتس‌اپ – در دسترس همه کاربران واتس‌اپ قرار گرفته است. با این حال، همه آنها را بلافاصله نمی بینند.

واتس‌اپ می‌گوید تغییرات «طی هفته‌های آینده» در دسترس خواهند بود. این شرکت همچنین در حال کار بر روی تأیید دو مرحله‌ای است تا امنیت را برای کسانی که از پشتیبانی چند دستگاه استفاده می‌کنند، تقویت کند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …