پنسیلوانیا ممکن است قانونی را تصویب کند که ردیابی AirTag را هدف قرار دهد

تنظیم AirTag
اخبار اپل


منبع: جو کلر / آی‌مور

پنسیلوانیا ممکن است قانونی را تصویب کند که ردیاب اقلام AirTag اپل را هدف قرار دهد.

جان گالووی، نماینده دموکرات از شهرستان باکس، در اطلاعیه‌ای در وب‌سایت کاخ پنسیلوانیا (که توسط 9to5Mac مشاهده شده است)، قانون جدیدی را فاش کرد که استفاده از AirTag را برای هر کسی برای ردیابی هر چیزی خارج از اقلام شخصی خود غیرقانونی می‌سازد.

این لایحه با هدف جلوگیری از استفاده افراد از ردیاب‌های اقلام برای تعقیب افراد و اشیا، “فردی را از ردیابی مکان یا وسایل خود بدون رضایت منع می‌کند.”

گالووی، D-Bucks، گفت: «از زمانی که Apple AirTag در آوریل 2021 معرفی شد، من مقالات زیادی را در مورد شکارچیانی دیدم که AirTag ها را روی وسایل نقلیه، کیف پول و حتی جیب های کت قربانیان برای ردیابی موقعیت آنها قرار می دادند. ابزار جستجوی دقیق AirTag همانطور که هدف اصلی محصول بود، فقط باید برای مکان یابی دارایی مالک مانند کلید، کیف پول یا کیف کتاب استفاده شود. قانون من با اطمینان از اینکه این اقدام غیرقانونی با به روز رسانی ما برطرف می شود، از پنسیلوانیا محافظت می کند. کد جرایم برای منع شخصی از ردیابی مکان یا وسایل خود بدون رضایت.

در این اطلاعیه آمده است که این لایحه در حال حاضر با اعضای مجلس پنسیلوانیا در حال پخش است که به دنبال حامیان هستند. در صورت تصویب، پنسیلوانیا اولین ایالت در ایالات متحده خواهد بود که قانون متمرکز بر چیزی مانند AirTag را دارد.

AirTag اپل از زمان عرضه نتایج متفاوتی داشته است. در حالی که ردیاب آیتم دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که تبلیغ می کند تا به شما کمک کند تا وسایل خود را ردیابی کنید، همچنین داستان های زیادی وجود دارد که در آن افراد از ردیاب برای اهداف پلید سوء استفاده می کنند.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …