چالش جدید اپل “شات در آیفون” بهترین عکس های ماکرو شما را می طلبد

اخبار اپلاپل یک چالش جدید «عکس در آیفون» دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید و شامل استفاده از دوربین ماکرو آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو است. اگر عکس‌های ماکرو خوبی می‌گیرید، این چالش برای شماست.

می‌توانید با ارسال مطالب در توییتر و اینستاگرام با هشتگ #ShotoniPhone و #iPhonemacrochallenge که در زیرنویس گنجانده شده است، در جدیدترین چالش اپل با عنوان “Shot on iPhone” شرکت کنید. همچنین می‌توان با ارسال تصویر به ایمیل، ورودی چالش را ارسال کرد [email protected]. هنگام ارسال ایمیل، نام فایل باید در قالب “firstname_lastname_macro_iPhonemodel” و خط موضوع باید “Shot on iPhone Macro Challenge Submission” باشد. ورودی همچنین باید مدل خاص آیفون مورد استفاده برای گرفتن تصویر را توضیح دهد.

اپل تعداد ورودی هایی را که هر کاربر می تواند ارسال کند محدود نکرده است. برای شرکت در این مسابقه باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشید. کارمندان اپل و اعضای نزدیک خانواده آنها نمی توانند شرکت کنند. شما می توانید تصاویر را همانطور که عکس گرفته شده اند ارسال کنید، اما ارسال پس از پردازش در برنامه عکس های اپل یا نرم افزار شخص ثالث نیز پذیرفته می شود.

اپل توضیح می‌دهد که ارسال‌های دریافت‌شده توسط داوران متخصص از جمله خالق یوتیوب پیتر مک‌کینون، اکسپلورر نشنال جئوگرافیک، آناند وارما، و عکاس محصول، کایان درنس، ارزیابی می‌شوند. ده برنده انتخاب می شوند و تصاویر آنها در حساب رسمی اینستاگرام اپل، صفحه توییتر، وب سایت Apple Newsroom و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی به نمایش گذاشته می شود. مانند چالش‌های قبلی «شات در آیفون»، این شرکت توضیح می‌دهد که تصاویر برنده می‌توانند در آینده برای کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال و فیزیکی شرکت نیز استفاده شوند. این شرکت می گوید که به عکاسان برنده هزینه مجوز برای تصاویر آنها پرداخت می کند.

چالش Shot on iPhone برای عکس‌های ماکرو اکنون تا 16 فوریه 2022 باز است. اپل در تاریخ 12 آوریل یا حوالی آن به شرکت‌کنندگان برنده اطلاع خواهد داد. آیا قصد دارید در این چالش شرکت کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!

[Via Apple Newsroom]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اکنون و سپس بهترین نوع تلویزیون بی ارزش است [Apple TV+ recap]

هر از گاهی، برنامه جدید Apple TV + و پرطرفدار در مورد گروهی از دوستان که با معرفی اسرار جدید خود خاطرات بی احتیاطی دوران جوانی را به یاد می آورند، یک ریف هیجان انگیز است. سرد بزرگ و استیون کینگ آی تی. این سریال دو زبانه که جمعه برای …

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …