چرا ماشین لباسشویی MagSafe جدید Belkin بیشتر از اپل هزینه دارد؟

اخبار اپل


بلکین شرط می‌بندد که برای پایه پاپ‌آپ و کابل طولانی‌تر هزینه بیشتری بپردازید.
عکس: بلکین

بلکین این هفته به طور رسمی شارژر آیفون MagSafe دارای گواهی اپل را منتشر کرد – پد شارژر بی سیم قابل حمل Belkin Boost Charge Pro با MagSafe. و ما شرط می‌بندیم که برای آن بیشتر از واشر شارژ MagSafe اپل بپردازید.

چرا بیشتر پرداخت می کنید؟ به دو دلیل. و نه، نام بسیار طولانی محصول یکی از آنها نیست.

شارژر بی سیم قابل حمل Belkin Boost Charge Pro با MagSafe

دلیل № 1: ایستاده کوچک عالی

با استفاده از اجزای رسمی MagSafe، شارژر بی‌سیم قابل حمل Boost Charge Pro با MagSafe Belkin تا 15 وات برق بی‌سیم را در هر آیفون پشتیبانی‌شده (تلفن‌های سری 12 و 13 فعلی) ارائه می‌کند.

اما بلکین به جای توقف در آنجا، یک پایه پاپ آپ اضافه کرد که آیفون شما را در حین شارژ نگه می دارد. این اولین دلیل برای گرفتن پول بیشتر برای آن است.

دلیل №2: طول کابل را دو برابر کنید

دلیل دوم؟ شارژر جدید کابل بلندتری نسبت به محصول اپل دارد. واشر بارگیری MagSafe کوپرتینویی یک متر کشیده می شود. کابل بلکین این طول را دو برابر کرده و به دو متر می رساند. و بلکین برای دوام بهتر کابل را با نایلون تقویت کرد.

همانطور که بلکین می گوید:

این پد شارژر بی‌سیم قابل حمل با فناوری رسمی MagSafe طراحی شده است تا شارژ بی‌سیم سریع تا 15 وات را برای آیفون 13 و آیفون 12 فراهم کند و به شما این امکان را می‌دهد تا به لطف پایه پاپ‌آپ با دقت طراحی شده و طولانی‌مدت بیشتر به استفاده از گوشی خود در حین شارژ ادامه دهید. کابل. اتصال مغناطیسی در هر بار هم ترازی کامل را فراهم می کند، در حالی که طراحی باریک و سبک وزن این شارژر را برای سفر ایده آل می کند.

اما همانطور که اشاره کردیم کابل و پایه بلندتر و قوی تر چندان ارزان نیستند. پد شارژر بی‌سیم جدید قابل حمل با MagSafe در رنگ‌های سیاه یا سفید موجود است و قیمتی معادل 59.99 دلار تا 20 دلار بیشتر از قیمت معمولی واشر شارژ MagSafe اپل دارد.

قیمت: 59.99 دلار

از کجا بخریم: بلکینمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …