کارگردانان و تهیه کنندگان Apple TV + 9 نامزدی برای جوایز جمع آوری کرده اند

اخبار اپل


ریش مربیگری تد لاسو در قسمتی که نامزد دریافت جایزه DGA شده بود، عجیب می شود.
عکس: Apple TV +

این هفته، انجمن کارگردانان آمریکا و انجمن تولیدکنندگان آمریکا محتوای Apple TV + را با انبوهی از جوایز نامزد دریافت کردند – پنج نامزدی برای جوایز DGA و چهار مورد برای جوایز PGA، هر دو در ماه مارس.

نامزدهای جایزه DGA برای تد لاسو، تبلیغات

اول، روز چهارشنبه، Apple TV + نامزد DGA برای پنج کارگردان که سه کارگردان را بر عهده داشتند، به دست آورد تد لاسو قسمت ها و چهار تبلیغ در سرویس پخش.

به طور خاص، کمدی موفق تد لاسو برنده سه نامزدی برای دستاورد برجسته کارگردانی در کمدی. MJ Delaney نامزد اپیزود “بدون عروسی و تشییع جنازه” را کارگردانی کرد. اریکا دانتون کارگردان فیلم رنگین کمان است. و سم جونز کارگردانی فیلم Beard After Hours را بر عهده دارد.

و تبلیغات برای محصولات اپل، دو کارگردان نامزد دریافت کردند. نامزد کاترین بیگلو در حال کارگردانی تبلیغات آیفون 13 پرو برای دوربین خارق العاده هالیوود در جیب است. و نامزد، An Pons Jewell، سه آگهی تبلیغاتی اپل واچ را کارگردانی کرد: ECG، Sleep و Apple Watch.

بنابراین برای اینکه ببینید چه کسی برنده می شود، به دنبال ارائه جوایز DGA در 12 مارس باشید.

نامزدهای جایزه PGA برای CODA، از دور بیا، تد لاسو و نمایش صبحگاهی

مانند جوایز کارگردانان DGA، جوایز PGA از تولیدکنندگان برجسته، به ویژه سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌ها تقدیر می‌کند. محتوای Apple TV + چهار نامزدی جایزه PGA را دریافت کرد CODA، از دور بیا، نمایش صبحگاهی و تد لاسو.

نامزدها:

  • CODA تهیه‌کننده Daryl F. Zanak، برای تهیه‌کننده برجسته فیلم‌های تئاتر
  • از دور بیا برای یک تهیه کننده استثنایی فیلم های تلویزیونی یا جریانی
  • نمایش صبحگاهی تهیه کننده نورمن فلتون، برای تهیه کننده برجسته تلویزیون اپیزودیک، درام
  • تد لاسو تهیه کننده دنی توماس، برای تهیه کننده برجسته تلویزیون اپیزودیک، کمدی

مراسمی در 19 مارس برندگان جوایز PGA را شناسایی خواهد کرد.

محتوای Apple TV + از اولین بار در سال 2019 برنده 201 برنده و 902 نامزدی شده است. نامزدها و جوایز از جوایز اسکار، جوایز SAG، جوایز انتخاب منتقدان، جوایز WGA، جوایز تصویر NAACP و موارد دیگر می‌آیند.

می توانید محتوای برنده جایزه Apple TV + را با اشتراک 4.99 دلار در ماه تماشا کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …