کلیدهای ایستگاه کاری با طراحی عالی برای مدیریت کابل تمیز [Setups]

اخبار اپل


اجازه دهید طراح محصول دیجیتال جادوی خود را در یک ایستگاه کاری با ذوق و سلیقه با حداقل مطلق بهم ریختگی توسعه دهد. یک نفر در مورد راه اندازی کامپیوتر امروزی گفت: “مدیریت کابل از 10 امتیاز 10 را دریافت می کند.” و این درخت گردو هم به درد نمی خورد.

اما چگونه آنها توانستند هیولای کابل را رام کنند؟

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

کلیدهایی برای مدیریت کابل تمیز

Redditor jgcarolina (JG)، که کارش شامل طراحی برای برنامه بانکداری Chime است، در پستی با عنوان “تنظیم یک مک طراح محصول” محیط زیبایی را به نمایش گذاشت. آنها وظیفه مدیریت کابل را “قدیمی ترین بخش” مونتاژ فضای کاری نامیدند.

یک Redditor پرسید: “از چه چیزی استفاده کردید یا کابل ها را چگونه مدیریت کردید؟” “من یک تنظیمات بسیار مشابه دارم و می خواهم بدانم چگونه آن را تمیز کنم.”

می دانید که این یک مدیریت کابل محکم است زمانی که پشت نصب با سیم تزئین نشده باشد.
عکس: [email protected]

در پاسخ، JG گفت که آنها با سازمان‌دهنده مدیریت کابل Topbook و کیت مسیر کابل Stageek (لینک‌های زیر، همراه با بقیه تجهیزات راه‌اندازی، مانند MacBook Pro 16 اینچی، مانیتور Dell UltraSharp 32 اینچی، Logitech StreamCam و دیگران).

و JG در توصیف بقیه تلاش ها بسیار خوب عمل کرد، ما فقط نکات کلیدی را در زیر نقل می کنیم.

  • من آن را مرتب کرده ام که در آن آهنگ ها قرار دارند [span] تمام عرض میز آنها در پشت قرار دارند و تمام کابل ها را از بالا می گیرند.

  • من یک محافظ برق دارم که روی میز پیچ شده است. در مجاورت مسیرهای کابلی است.

  • تمام فاصله های کابل اضافی زیپ شده و به یکی از اهرم های میله متقاطع بسته می شود.

  • من چند نوار نوری Hue دارم که دور میز را دور می زنند تا کمی حال و هوا داشته باشند.

  • این کمک می کند که مانیتور من به عنوان یک هاب برای همه دستگاه های دیگر عمل کند. بنابراین واقعاً فقط یک کابل ترابایتی به لپ تاپ من وجود دارد.

  • برای سری کابل هایی که توسط مانیتور تغذیه می شوند، آنها را در یک آستین پلاستیکی پیچیدم تا ظاهر را مرتب کنم. سیم های بلندگو به سادگی زیپ شده اند. تمام آجرهای برقی دیگر (چراغ های رنگی، بلندگوها و غیره) با استفاده از نوارهای آویز دو طرفه 3M به پایین میز چسبانده می شوند.

وب کم و نوار نور

در نکته دیگری درباره این تنظیم، وضعیت وب‌کم JG و مانیتور نوار نور کمی غیرعادی است. اول، آنها وب‌کم Logitech StreamCam را دریافت کردند که از بسیاری از وب‌کم‌ها به شکل بلوک‌تر است. سپس یک نوار نور برای مانیتور BenQ اضافه کردند. بنابراین این دو باید طوری ساخته می شدند که در بالای نمایشگر با هم کار کنند.

JG وقتی یکی از مفسران پرسید که آیا Logi StreamCam معامله خوبی است، آن را توضیح داد. با پخش 1080p و ضبط با سرعت 60 فریم در ثانیه، قیمت آنها حدود 170 دلار است.

آنها گفتند: «سهولت نصب و کیفیت در مقایسه با سایر وب‌کم‌های موجود ارزش قیمت دارد. “نرم افزار ارائه شده به اندازه کافی خوب است. من میگم که میخوام مشخصات پایین تری نسبت به قبل داشته باشه وب کم 4k لاجیتک طراحی خوبی داره. من وب کم را قبل از نوار نور داشتم و ارتفاع اضافه شده را حساب نکردم.

این ظاهر به شما احساس دفتر خانه کامل تری می دهد.
این ظاهر به شما احساس دفتر خانه کامل تری می دهد.
عکس: [email protected]

هم اکنون این اقلام را خریداری کنید:

کامپیوتر:

نمایش دادن:

دستگاه های ورودی:

صوتی و تصویری:

لوازم جانبی، مبلمان و نورپردازی:

مدیریت کابل:

اگر می‌خواهید تنظیمات خود را روشن کنید فرقه به ماک، ارسال چندین عکس با وضوح بالا به [email protected]. لطفا لیست دقیقی از تجهیزات خود ارائه دهید. به ما بگویید چه چیزهایی را در مورد راه اندازی خود دوست دارید یا دوست ندارید و از هرگونه چالش یا چالش خاص به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …