کمدی درباره قتل های Afterparty [Apple TV+ review]

اخبار اپل


جدیدترین کمدی Apple TV + بعد از مهمانی یک راز قتل هفت قسمتی بی جان، بی روح و مضحک است که توسط ده ها راوی روایت می شود. مقدمه جدید است: هر قسمت، که سه قسمت اول آن در روز جمعه پخش می شود، ژانر متفاوتی از داستان سرایی را تقلید می کند.

کریستوفر میلر تهیه کننده اجرایی، فیلمنامه نویس و کارگردان و فیل لرد از فیلم لگو شهرت – و با حضور برخی از کمدین های مدرن – این نمایش همه چیز را داشت. با این حال، این تقریبا یک اشتباه کامل است.

بعد از مهمانی او نه آنقدر خنده دار است و نه سرگرم کننده که بتواند هویتی قوی تر از هر چیزی که مسخره می کند ایجاد کند.

بعد از مهمانی مرور

در قسمت اول از بعد از مهمانی، متوجه شدیم که ستاره پاپ و فعال خاویر (با بازی دیو فرانکو) مرده است. کارآگاه دانر (تیفانی هدیش) و همکارش کالپ (جان ارلی) تنها چند ساعت فرصت دارند تا اظهارات خود را جمع آوری کنند تا اینکه با ورود یک کارآگاه با مشخصات بالاتر جایگزین شوند.

رئیس دانر (مل رودریگز) فکر نمی کند که او آماده حل این پرونده است و از ترس خراب کردن همه چیز او را به او نزدیک نمی کند. (به دلیل شهرت قربانی، کنترل شدید رسانه ای بر وقایع هولناک وجود دارد.) بنابراین، به طور طبیعی، او در نهایت وانمود می کند که در قدرت است.

پس مظنونین چه کسانی هستند؟ همکلاسی های خاویر در دبیرستان. همه آنجا بودند تا جمع شوند.

ترکیب قاتلان بالقوه

آنیک بسیار پرتنش (سم ریچاردسون) وجود دارد که هنوز عاشق زوئی مطلقه (زوئه چائو) است که شوهر سابقش برت (آیک بارینهولز) مشکلات جدی عصبانیت دارد. همچنین جنایتکار پر سر و صدا و منزجر کننده آنیک، جاسپر (بن شوارت)، رئیس سابق کلاس چلسی (ایلانا گلسر)، جوکر کوچک ند (کلوین یو)، والت متواضع و فراموشکار (جمی دمتریو) Indigo شدید (Genevieve) باردار جنیفر (Tia Sirkar) و … جنیفر باردار (Ayden Mayeri).

مشکل؟ همه آنها یک انگیزه دارند.

بنابراین دانر باید آنها را به حال خود رها کند و شهادت آنها را بپذیرد. دیدگاه هر فرد در قالب یک ژانر فیلم متفاوت است. از آنجایی که انیق عاشق بود، معلوم می شود داستان او روما است. ایندیگو مانند یک نوآر اگزیستانسیالیستی آشکار می شود. برت در نقش یک سریع و خشن فیلم سینما. یاسپر یک موزیکال است.

در همین حال، آنیک که روی کاغذ بهترین مظنون به نظر می رسد، سعی می کند خودش قتل را حل کند.

هفت نقطه نظر، بدون خنده

همه مظنون هستند بعد از مهمانی.
عکس: Apple TV +

اولین چیزی که باید گفت بعد از مهمانی این است که مطلقاً هیچ یک از بازیگران این نمایش هم سن و سال نیستند و همین باعث می شود تا در دبیرستان دور هم جمع شوند. زیاد احمق. بارینهولز، مردی بسیار بامزه که کاری جز عصبانی شدن ندارد، در گلیزر 10 ساله است. آنها ساده. من نبودم با هم به مدرسه می روند

نمایش می‌توانست این را کمی بیشتر برای جلوه‌های کمیک اجرا کند، اما در عوض می‌گفت که تهیه‌کنندگان فقط می‌خواستند از افرادی که نویسندگان آن‌ها را می‌شناسند و دوست دارند، منطق لعنتی بسازند.

صادقانه بگویم، نمایش می توانست برود… خوب هر چه کمی بیشتر در مورد اثر کمیک. سه قسمت اول در 28 ژانویه پخش شد – و من دقیقاً یک بار در طول این 105 دقیقه خندیدم (یک فیلم جعلی که در آن چانینگ تیتوم و دیو فرانکو هال و اوتس را بازی می کنند).

بقیه وقت ها منتظر شوخی دیگری بودم. حتی شبیه این نیست که نمایش جوک هایی را تعریف کند که به زمین نمی رسند (اگر چه تعداد کمی وجود دارد). فیلمنامه نویسان (بریجر وینگر، ریچل اچ. اسمیت، آنتونی کینگ، کاسیا میلر، نیکول دیلینی، جک دولگن، و تهیه کنندگان/کارگردانان فیل لرد و کریستوفر میلر) به نظر اصلاً تمایلی برای شوخی نداشتند.

که در بعد از مهمانی، همه چیز عالی نیست

تا حدی، وقتی از روی کارنامه لرد و میلر به آن نگاه می‌کنیم، انگیزه انجام کارها را نیمه کاره درک می‌کنم. آنها با یک نمایش انیمیشن کالت شروع کردند کلون بالاکه هنوز مدافعان پرشوری دارد (و به نظر می رسد به زودی راه اندازی مجدد خواهد شد، زیرا همه چیز در نهایت اتفاق خواهد افتاد). سپس چندین سال را در اتاق های ناامید نویسندگان ناسپاس گذراندند.

فقط زمانی که کتاب کودک به آنها داده شد ابری با کوفته که آنها واقعاً بلند شدند. هیچ کس امید زیادی به فیلم 2009 نداشت، اما این زوج با خنده کاری گرم، بی نظم و سرگرم کننده انجام دادند.

به این ترتیب، آنها به عنوان دو نفر از تنها کارگردانان کمدی قرار می گیرند که “می فهمند” و می خواهند آن را کمی سازی کنند. برای مثال، با توجه به کار فوق‌العاده بی‌شرمانه تبدیل یک برنامه تلویزیونی کپک زده خیابان جامپ 21 در یک فیلم جدید، آنها آن را به یک مقاله هیستریک در مورد بیهودگی ساختن فیلم در وهله اول تبدیل کردند. یه جورایی اینکارو کردی از نو برای خیابان جامپ 22 و حتی یک محصول سرگرم کننده تر ارائه داد. او برای یک دقیقه احساس می کرد که غیر قابل لمس است.

فیلم لگو و عواقب

سپس آنها انجام دادند فیلم لگو، کمرنگ خنده دار و تعقیب همان “زیاد در مورد آن فکر نکن” بالا جامپ استریت فیلم‌هایی (که دومین آن در همان سال اکران شد فیلم لگو). بسیاری از مردم آن را پسندیدند، اما در مورد ساختن یک جوک سه بار کمی وجود داشت، به خصوص زمانی که آن جوک این بود: “باور می کنی آنها برای انجام این کار به ما پول دادند؟”

خب، بله، چون اینطور نیست که لرد و میلر ایده فروش اسباب بازی ها را مسخره کنند، حتی اگر بتوانند کمی بیشتر در مورد سبک و سرعت آنها شوخی کنند.

بعد رفتند بالا Spider-Man: The Spiderverse و نیم دوجین دیگر لگو فیلم به عنوان تهیه کننده و سولو: داستانی از جنگ ستارگان، که آنها قرار بود کارگردانی کنند، اما زمانی که با تهیه کننده کاتلین کندی روبرو شدند، آن را ترک کردند. او این احساس را داشت که شوخی برای ماست.

این سازندگان کمیک با صدای منحصربه‌فرد به سیل کردن بازار با محصولات قابل تعویض کمک کرده‌اند و نتوانسته‌اند هیچ یک از هوس‌های اولیه مشاغل دیگر خود را تکرار کنند. و به نظر نمی رسد آنها عجله ای برای بازگشت به آن داشته باشند. این افراد – که تمام حرفشان این بود که “ما در چه سرزمین بایر فرهنگ پاپ زندگی می کنیم” – اکنون فقط اوضاع را بدتر کردند.

خماری

من واقعاً امیدوار بودم که نگاهی اجمالی به خلاقیت اولیه آنها در کار داشته باشم بعد از مهمانی، اما شما اصلا چیزی ندارید که به آن بچسبید. مجریان، که همگی به خودی خود سرگرم کننده هستند، تشویق می شوند که به سادگی آنچه را که یک متن دشوار نیاز دارد، انجام دهند. میلر با همان هواپیمای که شخصیت هر فیلم نتفلیکس است کارگردانی می کند. طرح رنگ آبی نئون قدیمی است. و بدتر از همه “سبک” تقلید است، دلیلی که نمایش باید وجود داشته باشد.

میلر توضیح داد بعد از مهمانی به عنوان یک پروژه پرشور زمانی که اولین تریلر سال گذشته منتشر شد و من می توانستم آن را روی کاغذ ببینم. با تماشای او، واقعاً نمی‌توانستم باور کنم که میلر به این نمایش نزدیک است. مسطح است و نکته در مورد تقلید این است که شما باید یک مضمون واضح و معکوس‌های واضح از قصد داشته باشید.

احتمالاً برای ساختن هشت فیلم کوتاه در یک فصل تلویزیونی، که هر کدام اصطلاحی متفاوت دارند، فرصتی عالی به نظر می رسید. ولی بعد از مهمانی به نظر می رسد که تیم خلاق قبلاً فیلمی را ندیده و فقط آن را برای آنها تعریف کرده است. (من می دانم که این درست نیست زیرا هر خط دیالوگ دیگری در آن وجود دارد بعد از مهمانی حاوی اشاره ای به فیلمی است که یک لحظه هم باور نمی کنید که این شخصیت ها دیده باشند.)

چه نوع فیلم اکشنی به طور خاص در قسمت «برت» کارگردانی شده است؟ کدام موزیکال ها در قسمت واقعا دردناک «یاسپر» تقلید می کنند؟ آیا کسی سر صحنه فیلمبرداری خندید؟ بعد از مهمانی?

هر راهی را که برای تماشای این نمایش انتخاب کنید، اگر در حال تفریح ​​هستید، مال من نیست.

من در حال تماشا هستم بعد از مهمانی در Apple TV +

سه قسمت اول از بعد از مهمانی در 28 ژانویه در Apple TV + نمایش داده می شود. قسمت های جدید جمعه آینده میرسه

رتبه بندی: TV-MA

نگاه کن: Apple TV +

Scout Tafoya منتقد سینما و تلویزیون، کارگردان و خالق مجموعه ای طولانی از مقاله های ویدئویی است. بی عشق برای RogerEbert.com. او در مورد صدای دهکده، تفسیر فیلم، نقد کتاب لس آنجلس و مجله نایلون. او نویسنده است سینمافاژی: درباره فرم کلاسیک روانگردان توب هوپر، بر کارگردان 25 فیلم بلند و کارگردان و ویراستار بیش از 300 مقاله ویدیویی که می‌توانید در Patreon.com/honorszombie بیابید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …