کوین والش استودیوی ریدلی اسکات را برای Apple TV + ترک می کند

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


Apple TV + یک سازنده قدرتمند دیگر دریافت می کند.

به گزارش ددلاین، کوین والش، که رئیس استودیوی اسکات فری پروداکشنز ریدلی اسکات بود، شرکت را ترک کرد و در یک قرارداد چند ساله به Apple TV + پیوست تا هم پروژه های سینمایی و هم تلویزیونی را تولید کند.

والش در طول مدتی که در استودیو ریدلی اسکات کار می کرد، فیلم هایی مانند خانه گوچی، آخرین دوئل، تمام پول دنیا و مرگ بر نیل را تولید کرد. او به همکاری با ریدلی اسکات در Apple TV + ادامه خواهد داد، زیرا او «ناپلئون»، حماسی جدید با بازی خواکین فینیکس و ونسا کربی را تولید خواهد کرد.

والش در مورد پیوستن به اپل با ددلاین صحبت کرد و گفت که “طبق دیدگاه زک و جیمی، آنها استودیو را به مقصد اصلی کارگردانان تبدیل کردند.”

“کار با ریدلی اسکات نقطه برجسته کار من بود. پنج سال گذشته یک گردباد بوده است و فرصت مطالعه در کنار یک نابغه واقعی بسیار ارزشمند بوده است. من برای ادامه دادن به کاری که در مورد اپل، یکی از موفق ترین شرکت های جهان، دوست دارم، هیجان زده هستم. تحت نظر زک و جیمی، آنها استودیو را به مقصدی پیشرو برای کارگردانان تبدیل کردند، و می دانم که اینجا خانه مناسبی برای کاری است که می خواهم انجام دهم. تولید ناپلئون برای آنها با بازی ریدلی و خواکین رویایی است که به حقیقت پیوسته است.

به جز ناپلئون، مشخص نیست والش دیگری برای سرویس استریم اپل چه تولید خواهد کرد. اگر می‌خواهید از همه چیزهایی که Apple TV + ارائه می‌کند لذت ببرید، بررسی ما درباره Apple TV 4K را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …