گزارش اینترنت اشیا اتحادیه اروپا موانع زیادی را برای ورود، ترس از انحصار نشان می دهد

نقد و بررسی Homepod Mini
اخبار اپل


منبع: Stephen Warwick / iMore

کمیسیون اروپا امروز نتایج تحقیقات خود را در مورد اینترنت اشیا منتشر کرد، بخشی که شامل استفاده از دستیارهای مجازی، لوازم جانبی خانه هوشمند و بلندگوهایی مانند HomePod mini اپل است.

مارگرت وستاگر، معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: «اینترنت اشیاء مصرف کننده روز به روز به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل می شود. یافته های نهایی تحقیق بخش ما نگرانی های شناسایی شده در گزارش اولیه را تایید می کند. این بازاری است با موانع زیادی برای ورود، تعداد کمی از بازیگران یکپارچه عمودی و نگرانی‌هایی در مورد دسترسی به داده‌ها، عملکردهای متقابل یا انحصار، از جمله.

در این گزارش آمده است که این بخش به سرعت در حال رشد است و روند رو به رشدی برای دستیارهای صوتی به عنوان رابط کاربری برای تعامل با سایر دستگاه های هوشمند وجود دارد.

طبق این گزارش، سهامدارانی که در این مطالعه شرکت کرده‌اند می‌گویند که مانع اصلی ورود و گسترش در این بخش، هزینه‌های بالای فناوری است و بسیاری از ذینفعان «مشکلاتی را در رقابت با شرکت‌های یکپارچه عمودی که اکوسیستم‌های خود را در داخل و خارج از بخش اینترنت اشیا مصرف‌کننده ساخته‌اند، گزارش می‌کنند. “، که در حال مبارزه با اپل، آمازون و گوگل هستند، که “فرایندهای ادغام دستگاه ها و خدمات هوشمند را در سیستم اینترنت اشیا مصرف کننده” به عنوان رهبران بازار تعریف می کنند.

حوزه‌های مورد نگرانی عبارتند از انحصار و شیوه‌های شبکه در رابطه با دستیارهای صوتی و فرصت‌های محدود برای استفاده از دستیارهای صوتی خاص در یک دستگاه، استفاده از دستیارهای صوتی و دستگاه‌های هوشمند به‌عنوان واسطه بین کاربران و دستگاه‌های هوشمند، دسترسی گسترده به داده‌ها و عدم قابلیت همکاری. بین فناوری‌های IoT مصرف‌کننده به دلیل چندین “استاندارد واقعی”. در گزارش کامل آمده است:

نتایج مطالعه بخش نشان می‌دهد که در عمل، فرآیندهای یکپارچه‌سازی که امکان عملکرد متقابل بین اجزای مختلف اکوسیستم اینترنت اشیاء مصرفی را فراهم می‌کند، عمدتاً توسط فروشندگان پیشرو دستیارهای هوشمند (موبایل) و صوتی، یعنی آمازون، گوگل و اپل هدایت می‌شوند. این تامین کنندگان با تحمیل فرآیندهای صدور گواهینامه که در بیشتر موارد به صورت یک طرفه کنترل می شوند، یکپارچگی با محصولات خود را مدیریت می کنند. مشخصات و انواع مختلف نرم افزاری که امکان همکاری با سیستم عامل های پیشرو و/یا دستیارهای صوتی را فراهم می کند، معمولاً هنگام انعقاد قراردادها در اختیار اشخاص ثالث قرار می گیرد. چنین قراردادهایی معمولاً شرایط استانداردی هستند و معمولاً به جز برای بازیگران برجسته با قدرت چانه زنی قوی، برای مذاکره با طرف مقابل باز نیستند.

اتحادیه اروپا می گوید که این گزارش کار آینده کمیسیون اجرای قانون و تنظیم مقررات را هدایت خواهد کرد و از رویکرد مورد به مورد برای اجرای هرگونه اقدام رقابتی استفاده خواهد کرد.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …