گزارش شده است که “ابزار معاملاتی” جدید اپل می تواند آسیب های زیبایی را اسکن کند

اخبار اپل


اپل اولین نسخه بتای iOS 15.4 را با چندین ویژگی جدید مانند امکان استفاده از FaceID هنگام استفاده از ماسک، کنترل جهانی، ایموجی های جدید و موارد دیگر برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. در حال حاضر، کارآگاهان 9to5Mac فاش کرد که اپل در حال کار بر روی یک “ابزار معاملاتی” برای “اسکن جزئیات آرایشی از دستگاه دیگری با استفاده از دوربین آیفون” است.

گزارش شده است که فایل های داخلی اولین نسخه بتای iOS 15.4 شامل ذکر ابزار معاملاتی جدید است. رشته های سیستم در فایل ها نشان می دهد که ابزار جدید می تواند از دوربین آیفون برای اسکن عیوب زیبایی مانند فرورفتگی، صفحه نمایش شکسته یا ترک خورده و خراش استفاده کند. این ابزار قرار است پس از اتمام اسکن، نتایج اسکن زیبایی را برای اپل ارسال کند. شرکت می تواند از این نتایج برای ارزیابی ارزش تجارت استفاده کند.

تصویر نشان می دهد که این ابزار می تواند یک منطقه تصویر و همچنین کدهای QR را اسکن کند. از آنجایی که ابزار معاملاتی هنوز در حال کار است، نمی‌توانید خودتان آن را امتحان کنید، حتی اگر دستگاه شما دارای iOS 15.4 بتا باشد. ممکن است زمانی که به‌روزرسانی iOS 15.4 برای عموم منتشر می‌شود، باید مراقب آن باشید.

ادعای ما

ما امیدواریم که این به دور زدن Phobio، شریک تجاری شخص ثالث اپل، که به کلاهبرداری از مشتری متهم شده است کمک کند. بسیاری از مشتریانی که مک‌های خود را برای شریک تجاری اپل Phobio ارسال کرده‌اند، از اینکه مبلغی بسیار کمتر از آنچه در ابتدا ذکر شده بود برای دستگاه‌شان در نظر گرفته‌اند، شکایت داشتند.

ابزار معاملاتی جدید می تواند شفافیت را در سراسر فرآیند ساده کند و احتمالاً ایجاد کند. این به اپل کمک می کند تا قیمت دستگاه های قدیمی را در ابتدای فرآیند مبادله تعیین کند. این به مشتریان کمک می کند تا به جای اینکه منتظر دریافت آن در مراکز خدمات باشند، ارزش دستگاه خود را از قبل درک کنند.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …