10 حقیقتی که درباره Kingdom Hearts نمی دانستید

اخبار اپل


منبع: iMore

Kingdom Hearts دو دهه است که وجود دارد و حکایات و داستان های جالب زیادی در مورد خلقت و شخصیت های آن به ما می دهد. با این خبر که کل مجموعه در Nintendo Switch Cloud Streaming عرضه خواهد شد، نمی‌توانم به برخی از حقایق کمتر شناخته شده درباره این فرنچایز فکر نکنم. ببینید آیا از قبل آنها را می شناسید یا برای شما جدید هستند.

1. لنس باس از NSYNC صداپیشگی Sephiroth را بر عهده داشت

قلب پادشاهی سفیروث

منبع: iMore

بیایید با یک مورد آسان شروع کنیم. Kingdom Hearts ازدواج بین شخصیت های دیزنی و اسکوئر انیکس در یک بازی نقش آفرینی است. به این ترتیب، یکی از باس بازیکنان جایزه که می‌توانستید در اولین بازی Kingdom Hearts با آن مبارزه کنید، دشمن Cloud، Sephiroth بود. در آن زمان برای بسیاری از ما ناشناخته، لنس باس از شهرت NSYNC در واقع بیانگر این شیطان موهای نقره ای بود. انتخاب عجیب بازیگران، با توجه به اینکه گروه های پسر تقریباً همان خلق و خوی شخصیت شرور شیطانی را که مصمم به نابودی جهان است، از خود نشان نمی دهند. اما واقعاً من فقط ناراحتم که Sephiroth هرگز در یک زمان وارد آهنگی نشد. فقط تصور کنید که او هر بار که شما را می کشد با “بای، بای، بای” و چند حرکت رقص شیرین منفجر می شود. قطعا یک فرصت از دست رفته.

2. Kingdom Hearts آخرین بازی Squaresoft بود

لوگو Squaresoft

منبع: مربع

شرکت تابعه Square در آمریکای شمالی، که روی Kingdom Hearts کار می کرد، هنوز از Squaresoft بود که اولین بازی در سال 2002 منتشر شد. با این حال، Square و Enix در سال 2003 با هم ادغام شدند و از آن زمان همه بازی Kingdom Hearts از Square ساخته شده است. Enix.

3. همه چیز به لطف مکالمات در آسانسور است

آسانسور

منبع: @ Derrick Treadwell از Unsplash

بازی های Kingdom Hearts وقتی به آن فکر می کنید بسیار عجیب هستند. شخصیت‌های Square Enix با طراحی‌های واقعی‌تر بسیار مجلل‌تر هستند، در حالی که دیزنی … خوب دیزنی است. مناسب برای خانواده و انیمیشن اگر دیزنی و اسکوئر در دهه 1990 و اوایل دهه 2000 ساختمان مشابهی را در توکیو اشغال کردند، احتمالاً اختلاط این دو جهان هرگز اتفاق نمی افتاد. به گفته گاردین، کنفرانس D23 2017 برای طرفداران دیزنی جایی است که ما در مورد شروع اولیه بازی یاد گرفتیم. همانطور که تتسویا نومورا، مدیر Kingdom Hearts توضیح داد:

این اتفاق افتاد که تهیه کننده اجرایی ما، آقای شینجی هاشیموتو، و مدیر عامل دیزنی با هم سوار آسانسور شدند.

“آنها صحبت می کنند و می گویند، “آیا خوب نیست که کاری با هم انجام دهیم؟” بنابراین به جای اینکه اسکوئر یا دیزنی با یک طرح تجاری رسمی به طرف دیگر روی بیاورند، همه چیز به حضور در یک ساختمان منجر شد!

با توجه به شرکت های بزرگی که در آن زمان درگیر بودند، این که هیچ پیشنهاد رسمی هرگز ارائه نشده بود، دیوانه کننده است. من حدس می زنم شبکه واقعا کار می کند.

4. Kingdom Hearts 3 یازدهمین بازی از این سری است

Kingdom Hearts 3 Toy Story

منبع: Square Enix

گیج کننده است، اینطور نیست؟ اگرچه به نظر می رسد یک سه گانه از بازی ها باشد، اما در واقع یک سری کامل وجود دارد که بر روی تعدادی از پلتفرم ها از جمله دستگاه های نینتندو، پلی استیشن و کنسول های ایکس باکس منتشر شده است. از آن زمان، چندین ریمیکس منتشر شده است که داستان و شخصیت های بیشتری را به داستان اضافه می کند. به این ترتیب، برای دریافت داستان کامل، واقعاً باید آخرین نسخه‌های همه بازی‌ها را بازی کنید. و عناوین به همان اندازه درهم و برهم هستند، من می ترسم.

 1. Kingdom Hearts (PS2)
 2. Kingdom Hearts: Chain of Memories (DS)
 3. Kingdom Hearts 2 (PS2)
 4. Kingdom Hearts Coded (DS)
 5. Kingdom Hearts 358/2 روز (DS)
 6. Kingdom Hearts Sleep Birth (PSP)
 7. Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance (3DS)
 8. Kingdom Hearts X (PC)
  • Kingdom Hearts: Unchained X (اندروید، iOS)
  • Kingdom Hearts Dark Road (اندروید، iOS)
 9. Kingdom Hearts 3 (PS4، Xbox One)
 10. Kingdom Hearts: Melody of Memories (سوئیچ، PS4، Xbox One)

خیلی زیاد است، اینطور نیست؟ خوشبختانه، نسخه‌های این بازی‌ها که در Nintendo Switch Cloud Streaming عرضه می‌شوند، جدیدترین نسخه‌ها با شخصیت‌های به‌روز شده و طرح‌های اضافه شده هستند. اگر لیست کمی دلهره آور به نظر می رسد، بهتر است بدانید که فقط پنج بازی Kingdom Hearts برای درک داستان یک بازی کاملا ضروری است.

5. اسکوئر انیکس و دیزنی در بازی حضور دارند

ین سید پادشاهی قلب ها

منبع: iMore

سورا با اعضای سازمان سیزدهم در Kingdom Hearts: Chain of Memories ملاقات کرد. این گروهی از افراد کلاه دار هستند که می خواهند تا آنجا که ممکن است Heartless را به مکان های مختلف بیاورند و این گامی برای بازی کردن یک توطئه شیطانی بزرگتر است. همه اعضای سازمان سیزدهم آناگرام هایی را با حرف X نسبت داده اند. بنابراین فقط X را حذف کرده و حروف را دوباره مرتب کنید. به عنوان مثال، اکسل لیا، زمناس آنسم و زالدین دیلن است.

همانطور که هر عاشق فانتزی یا دیزنی ممکن است بداند، اگر ین سید را بنویسید، میکی جادوگر شاگرد دیزنی است. در ضمن استاد ترا، آکوا و ونتوس استاد اراکوس یک آناگرام برای Square است.

6. تارزان فقط در بازی اول ظاهر می شود

تارزان در مبارزه با شورا در قلب پادشاهی

منبع: iMore

هنگام به تصویر کشیدن شخصیت هایی که متعلق به قراردادهای مجوز و حق چاپ مختلف هستند، گاهی اوقات با موانعی روبرو می شوید. بنابراین در حالی که تارزان، جین و گوریل ها در اولین بازی Kingdom Hearts به طور برجسته ظاهر شدند، در هیچ بازی دیگری ظاهر نشدند زیرا دیزنی دیگر حق تارزان را ندارد. این افتخار متعلق به املاک ادگار رایس باروز است.

7. افراد مشهور در همه جا!

تفنگداران از Kingdom Hearts

منبع: Square Enix

اگرچه این موضوع در مورد همه آنها صدق نمی کند، اما بیشتر صداپیشگی شخصیت های دیزنی در سریال توسط همان بازیگران فیلم ها انجام می شود. با این حال، چندین صداپیشه اصلی و برخی دیگر از افراد برجسته در مقاطع مختلف در طول سریال مداخله کردند. برخی از شناخته شده ترین آنها عبارتند از:

 • شان آستین – هرکول (KH1)
 • مارک همیل – Eracus (BBS، KH3)
 • لنس باس – Sephiroth (KH1)
 • جیمز ارل جونز – موفاسا (KH2)
 • پت موریتا – امپراتور (KH2)
 • هیلی جوئل اوسمنت – سورا (همه)
 • هایدن پانتییر – کایری (KH، KH2، BBS)
 • بیلی زین – آنسم (KH1)
 • دیوید بوریناز – اسکوال / لئون (KH2)
 • مندی مور – Aerith (KH1) / Rapunzel (KH3)
 • زاکری لوی – فلین رایدر (KH3)
 • آیدینا منزل – السا (KH3)
 • کریستن بل – آنا (KH3)
 • لئونارد نیموی – استاد Xehanort (BBS، KH3D)
 • کریستوفر لوید – استاد Xehanort (KH3، ReMind، MOM)

باور کنید، در میان پیشکسوتان صداپیشگان Kingdom Hearts نام های بزرگ دیگری نیز وجود دارد. بعد از مدتی خود را غوطه ور کنید تا ببینید چه کسی شخصیت های مورد علاقه شما را صدا می کند.

8. حس مد سورا از میکی ماوس می آید

Kingdom Hearts Riku Sora Kyrie Mickey Donald Goofy

منبع: Square Enix

وقتی به سورا فکر می کنید، بدون شک به فکر بچه ای با موهای سیخ شده با شورت قرمز، دستکش های سفید و کفش های زرد بزرگ می افتید… آیا این لباس ها آشنا به نظر می رسند؟ این شباهت دلیلی دارد. طبق گزارش CBR، دیزنی می خواست که دونالد میزبان باشد، در حالی که Squaresoft می خواست میکی. در عوض، Nomura یک شخصیت انسان نما را پیشنهاد کرد. در حالی که اولین تکرار او ظاهری شیر پر از دم و اره برقی به شخصیت می بخشید، دیزنی با طرح مخالفت کرد و نمی خواست شخصیت دارای سلاح باشد.

پس از مدتی، Nomura کاراکتر را دوباره کار کرد تا هم دیزنی و هم اسکوئر را مطمئن کند. این منجر به خلق سورا، لباس های الهام گرفته از کیبلید و میکی موس او شد. راستش، تصور Kingdom Hearts بدون سورا سخت است. اگر میکی یا دونالد میزبان بودند، این بازی واقعاً احساس متفاوتی داشت.

9. ماساهیرو ساکورای فکر می کرد که آوردن سورا به SSBU “غیرممکن” است.

Sora Kingdom Hearts Super Smash Bros Ultimate

منبع: نینتندو

چه آنها را دوست داشته باشید و چه از آنها متنفر باشید، طرفداران نینتندو از Super Smash Bros بسیار آگاه هستند. جنگنده های نهایی DLC. شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی، چه در داخل و چه در خارج از سری نینتندو، در چند سال گذشته به نبرد پیوسته‌اند و باعث شده بسیاری امیدوار باشند که شخصیت‌های مورد علاقه‌شان در بازی ظاهر شوند. هزاران بازیکن می خواستند سورا به نبرد بپیوندد، اما حتی خالق اسمش، ماساهیرو ساکورای، فکر می کرد که به دلیل مسائل مربوط به مجوز، این یک دستاورد “غیر ممکن” خواهد بود. همانطور که او در ستون هفتگی خود Famitsu توضیح داد:

همانطور که فکر می کنم برخی می توانند تصور کنند، موانع ورود سورا به نبرد بسیار زیاد بود. اگرچه انتظارات بازیکنان بالا بود، اما من صادقانه فکر می‌کردم غیرممکن است.” – ماساهیرو ساکورای

با این حال، مشابه مکالمه گاه به گاه در آسانسور که باعث شد Kingdom Hearts در وهله اول اتفاق بیفتد، ساکورای توضیح داد که به طور تصادفی با یک نمایش جوایز دیزنی سطح بالاتری ملاقات کرده است. این کار خوبی بود که انجام داد. ساکورای نه تنها اشاره کرد که چقدر دوست دارد سورا وارد بازی شود، بلکه مرد دیزنی نیز به این ایده علاقه نشان داد. دیزنی، اسکوئر انیکس و نینتندو در مورد این موضوع وارد بحث شده اند و بقیه آن تاریخ است.

در حالی که شخصیت های دیزنی در Smash ظاهر نمی شوند، سورا از بسیاری از حرکات نمادین خود استفاده می کند و البته یک دسته کلید برای میکی موس روی Keyblade دارد. همه مبارزان Super Smash Bros. Ultimate یک amiibo دریافت می کند، بنابراین ما هیجان زده هستیم که ببینیم Sora چگونه به نظر می رسد.

10. کراس اوور Kingdom Hearts / Star Wars کنسل شده است

دارث ویدر جنگ ستارگان

منبع: Starwars.com

همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، دیزنی Lucasfilm و در نتیجه کل فرنچایز جنگ ستارگان را در 30 اکتبر 2012 خریداری کرد. دیزنی کار روی یک بازی موبایلی به نام Kingdom Hearts: Fragmented Keys را آغاز کرد که به عنوان اولین متقاطع بین Kingdom Hearts و Star Wars عمل خواهد کرد. افسوس که قرار نبود این کراس اوور رایگان باشد، اما چندین ایده دیگر از جمله Tangled و Frozen توانستند وارد Kingdom Hearts 3 شوند. بازی موبایل حذف شد و پروژه رسما لغو شد. با این حال، هنر مفهومی باعث شد که به نظر برسد که گویی سورا در دوران جنگ های کلون ها از آن بازدید کرده است. هنوز ممکن است که این کراس اوور در یک بازی آینده اتفاق بیفتد. تا آن زمان، ما فقط می‌توانیم رویای آنچه بوده است داشته باشیم.

یک پادشاهی کاملاً جدید از سوییچ

بسیاری از حقایق جالب دیگر در مورد Kingdom Hearts، شخصیت ها و خلقت آن وجود دارد، اما اینها جالب ترین آنها هستند. اکنون که Kingdom Hearts نینتندو سوییچ یک واقعیت است، می‌توانید دوباره با این بازی‌های کلاسیک بازی کنید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …