AirTag به توطئه برای سرقت یک وانت کمک می کند

قهرمان ایرتاگ
اخبار اپل


منبع: Karen C. Freeman / iMore

AirTag به خنثی کردن یک توطئه برای سرقت یک کامیون کمک کرد.

طبق گزارش فاکس 7 در آستین، مردی پس از دریافت اخطار در آیفون خود، یک AirTag را در کامیونی که اخیراً خریداری کرده بود، پیدا کرد. پس از گزارش این حادثه به پلیس، آنها متوجه شدند که کامیونی که این مرد خریداری کرده بود در واقع به سرقت رفته است.

ستوان بیر از کلانتر شهرستان فایت گفت که سارقان به احتمال زیاد AirTag را در کامیون گذاشته، کامیون دزدیده شده را به مرد فروختند و سپس قصد داشتند آن را پیدا کنند و دوباره آن را بدزدند.

ستوان Beyer معتقد است که او در آستانه یک سرقت مضاعف است. او گفت: «مطمئنم افرادی که دستگاه ردیاب را در آنجا داشتند، احتمالاً کلیدی برای آن داشتند، بنابراین تنها کاری که باید انجام می‌دادند این بود که این شخص را تا جایی که ماشین پارک کرده بود، ردیابی کنند، سوار آن شوند و به داخل آن پرواز کنند.

خبر خوب اینجاست که کامیون به صاحب واقعی خود بازگردانده شده است. خبر بد این است که مردی که ناخودآگاه کامیون دزدیده شده را خریده است، بدون پیش پرداخت 800 دلاری است.

این اولین بار نیست که شخصی از موارد ردیابی برای اهداف مخرب استفاده می کند، حتی در شهرستان فایت. ستوان Beyer در مورد حادثه دیگری صحبت می کند که از دستگاهی برای ردیابی دختر یک صاحب کسب و کار محلی استفاده کرد.

ستوان گفت: «اخیراً یکی از صاحبان مشاغل محلی به اینجا آمد، با کلانتر ما صحبت کرد و دخترشان با یکی از وسایل نقلیه خود مشکل داشت و آنها توانستند زیر داشبورد متوجه شوند که دستگاهی برای ردیابی آن وسیله نقلیه خاص وجود دارد. بایر.

AirTag اپل به‌عنوان راهی برای پیگیری اقلام خود از جمله کلید، کوله‌پشتی و موارد دیگر راه‌اندازی شد. با این حال، او همچنین برای اهداف شیطانی مورد سوء استفاده قرار گرفت. ویژگی های حریم خصوصی و امنیتی اپل مانند داستان بالا کمک کرده است، اما اتفاق نظر کلی این است که این شرکت (و سایر محصولات مشابه آن) باید برای جلوگیری از سوء استفاده از این عناصر ردیابی بیشتر تلاش کنند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …