Apple AirTag به فعالان کمک می کند تا اطلاعات پنهان آلمانی را کشف کنند

Apple AirTag به فعالان کمک می کند تا اطلاعات پنهان آلمانی را کشف کنند
اخبار اپل


یک فعال مدعی است که یک آژانس اطلاعاتی سری آلمان را با استفاده از Apple AirTag کشف کرده است. دستگاه ردیابی سایت برای یافتن مخفیانه دفاتر واقعی آژانس اطلاعاتی که گفته می‌شود به عنوان یک «هیئت فدرال» آلمان پنهان شده است، استفاده شد.

لیلیت ویتمن، فعال و محقق مدعی است که سرویس مخابرات فدرال آلمان اطلاعات مخفیانه ای دارد. در یک پست جدید ترین اخبار اپل قدیمی، او گفت که “به طور تصادفی با یک نهاد فدرال مواجه شد که وجود ندارد.” او اکنون تلاش های پیچیده خود را برای تأیید سوء ظن خود فاش کرده است. هرکسی که او با آنها صحبت کرد، دخالت در آژانس اطلاعاتی را انکار کردند، اما AirTag، که در یک “هیئت فدرال” مخفی منتشر شده است، تصویر متفاوتی را ترسیم می کند.

این فعال مدعی است که از قبل از چندین جزئیات در مورد آژانس مخفی، از جمله محل استقرار دفاتر مطلع است. با این حال، برخی از تلاش های او که منجر به اکتشافات او شد، اکنون قابل بازسازی نیستند. لیست آنلاین مقامات فدرال در این کشور دیگر کمکی نمی کند و کارمندی که مکالمات او را رونویسی کرده است از آن زمان شماره تلفن را رها کرده است.

او دلایل زیادی برای این باور دارد که خدمات مخابراتی فدرال شاخه ای از وزارت کشور فدرال است و آن را به یک نهاد “استتار” تبدیل می کند. او می گوید که هر دو آژانس تحت صلاحیت یک سازمان اطلاعاتی به نام اداره فدرال برای حفاظت از قانون اساسی هستند. او آدرس‌های IP را جستجو کرد و حتی برای حمایت از ادعاهایش به ساختمان‌ها رفت.

AirTag، که او به “هیئت فدرال” مخفی ارسال کرد، به دفاتر اطلاعاتی منتهی شد. او خاطرنشان می کند که AirTag ارسال شده توسط او از طریق مرکز مرتب سازی در برلین به دفتر مرتب سازی دیگری در کلن-ارنفلد ارسال شده است. AirTag سپس به دفتر حفاظت از قانون اساسی در کلن رسید. این باعث شد که این فعال به این نتیجه برسد که یک AirTag که از طریق پست به یک سرویس مخابراتی در یک نقطه از کشور ارسال شده بود به یک سرویس اطلاعاتی در منطقه دیگر رسیده است.

جالب توجه است که کنفرانس های مطبوعاتی دولت پس از کشف ویتمن علنی شد، حتی وجود خدمات مخابراتی فدرال را رد کرد. در مورد AirTag که استفاده کرد، او نوشت که سرویس اطلاعاتی می تواند آن را نگه دارد. او گفت: “شنیده ام که آنها باید بسیار گران باشند.” او قصد دارد تحقیقات خود را در پست سوم جدید ترین اخبار اپل ادامه دهد.

ادعای ما

AirTags یافتن چیزهایی را که می خواهید پیدا کنید آسان تر کرده است، و همانطور که این مورد ثابت می کند، چیزی که دیگران نمی خواهند شما پیدا کنید. پس از موارد متعدد تعقیب و گزارش‌های دزدی مربوط به کمک AirTag به مجرمان، از اپل خواسته شده است تا اپلیکیشنی را راه‌اندازی کند که در صورت یافتن یک ردیاب ناشناس به دنبال شما، زنگ هشدار را به صدا در می‌آورد. با این حال، هنگامی که از AirTag ها برای مکان یابی تاسیسات عملیاتی زیرزمینی همانطور که در بالا توضیح داده شد استفاده می شود، جعبه ضرب المثلی از کرم ها برای مقامات مربوطه باز می شود. نظر شما در مورد استفاده از AirTags، همانطور که ویتمن انجام داد، چیست؟ در قسمت نظرات به ما بگویید!

[Via AppleInsider]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
آیفون 15 بالاخره می تواند لایتنینگ را به نفع USB-C کنار بگذارد

یک آیفون با پورت USB-C بالاخره می تواند سال آینده به واقعیت تبدیل شود عکس: کن پیلونل به نظر می رسد اپل بالاخره در حال آماده شدن برای تغییر به USB-C در سری آیفون خود است. بر اساس آخرین نظرسنجی خود در زمینه زنجیره تامین، تحلیلگر معتبر مینگ چی کو …

اخبار اپل
استیو جابز استراتژی جدید اپل را با OS X بیان می کند.

11 مه 1998: استیو جابز به عنوان بخشی از ماموریت خود برای تغییر دادن اپل، استراتژی این شرکت را برای سیستم عامل مک در آینده توضیح می دهد. او در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سن خوزه، کالیفرنیا گفت که این شرکت سیستم عامل مک 8.5 و اولین نسخه …

اخبار اپل
اتحادیه اروپا ممکن است غول های فناوری را مجبور به حذف و گزارش تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کند

طبق یک گزارش جدید، کمیسیون اروپا می‌تواند این هفته پیش‌نویس قانونی را منتشر کند که شرکت‌های فناوری مانند اپل و گوگل را ملزم می‌کند تا پلتفرم‌های خود را برای تصاویر غیرقانونی سوء استفاده جنسی از کودکان، موسوم به CSAM، بهتر کنترل کنند. این قانون شرکت های فناوری را ملزم می …