Apple Education Store چک اجباری UNIDAYS را برای تخفیف دانش‌آموزی اضافه می‌کند

اخبار اپل


برنامه آموزشی اپل با شرایط و ضوابط به روز شده برای تخفیف دستخوش تغییرات اساسی شده است. این سازنده آیفون محدودیت های خرید را اضافه کرده و تست UNiDAYS را در برنامه آمریکا خود معرفی کرده است. این محدودیت ها قبلاً در کشورهایی مانند بریتانیا و هند وجود داشت.

قبل از به روز رسانی شرایط و ضوابط، برای استفاده از تخفیف دانشجویی نیازی به تایید نیست. طبق برنامه به روز شده اپل، اکنون باید با ثبت نام در حساب UNiDAYS تأیید کنید که دانشجو یا کارمند هستید. این یک وب سایت شخص ثالث است که به دانشجویان امکان دسترسی به تخفیف در محصولات و خدمات مختلف را می دهد. اپل خاطرنشان می‌کند که «داده‌هایی که ارائه می‌دهید تنها توسط UNiDAYS تحت مالکیت، کنترل و پردازش خواهد بود و نه توسط اپل».

اپل در کشورهای مختلف دنیا تخفیف های آموزشی ارائه می دهد و روش تایید بسته به منطقه متفاوت است. برای مثال، در انگلستان، حساب باید از طریق UNiDAYS تأیید شود. با این حال، همه کشورها به چنین تأییدی نیاز ندارند. می توانید برای بررسی روند تأیید به وب سایت Apple Education کشور خود بروید.

دانش‌آموزان، اساتید و کارمندانی که از Apple Education Store خرید می‌کنند اکنون به محصولات تخفیف‌خورده زیر برای هر سال تحصیلی محدود می‌شوند:

  • 1 مک دسکتاپ
  • 1 مک مینی
  • 1 لپ تاپ مک
  • 2 عدد آی پد
  • 2 لوازم جانبی

علاوه بر تخفیف در فروشگاه آموزش اپل، این شرکت همچنین تبلیغات ویژه بازگشت به مدرسه را برای کشورهایی مانند ایالات متحده، کانادا، مکزیک و اروپا در تابستان ارائه می دهد. در اوایل سال جاری، سازنده آیفون برنامه بازگشت به دانشگاه خود را برای دانش آموزان و معلمان در استرالیا، نیوزیلند، کره جنوبی و برزیل اعلام کرد.

[Via Apple]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …