Apple Music با تبلیغات گسترده نیل یانگ، Spotify را مورد تمسخر قرار می دهد

اخبار اپل


Apple Music “خانه نیل یانگ” است.
تصویر: اپل / فرقه مک

اپل موزیک یک تبلیغ بزرگ نیل یانگ را تنها چند روز پس از اینکه اسپاتیفای شروع به بیرون کشیدن تمام محتوای این خواننده از پلتفرم خود کرد، راه اندازی کرده است.

شنوندگان امروز بخش «We Love Neil» را در زیر برگه «Browse» می‌بینند که دارای آلبوم‌ها، مصاحبه‌ها و لیست‌های پخش است. کوپرتینویی همچنین توییت‌ها و اعلان‌های فشاری ارسال کرده است که Apple Music را صدا می‌کند.خانه نیل یانگ.”

اپل از نیل یانگ حمایت می کند

اسپاتیفای در اوایل این هفته پس از آن شروع به حذف تمام آثار یانگ از پلتفرم خود کرد قلب طلا خواننده با انتشار نامه ای سرگشاده خواستار حذف موسیقی خود شد. او نمی خواست با پادکستر محبوب جو روگان ارتباط داشته باشد.

در این نامه که از وب‌سایت یانگ حذف شده است، آمده است: «می‌خواهم امروز فوراً به Spotify اطلاع دهید که می‌خواهم تمام موسیقی‌هایم از پلتفرم آن‌ها خارج شود». آنها می توانند روگان یا یانگ داشته باشند. نه هر دو.»

جوان، اسپاتیفای را به «گسترش اطلاعات جعلی درباره واکسن‌ها» از طریق پادکست جو روگان متهم کرد، که از سال 2020 در انحصار Spotify بوده است. این اولین باری نیست که روگان با دیدگاه‌های خود درباره واکسن جنجال‌آفرینی می‌کند.

علیرغم فشار فزاینده طرفداران و رسانه ها برای اقدام علیه اطلاعات نادرست، Spotify ترجیح داد به جای آن از روگان حمایت کند و درخواست یانگ برای حذف موسیقی او را برآورده کرد. البته اپل این را یک فرصت دید.

عناوین جوان Apple Music

Apple Music تمام تلاش خود را کرده است تا مشخص کند که یانگ از حمایت خود برخوردار است. این برنامه به شدت موسیقی یانگ را در داخل برنامه Music تبلیغ می کند – و همچنین در توییت ها و اعلان های ارسال شده به کاربران آیفون و آی پد.

مشترکین Apple Music در ایالات متحده امروز با بخش “We Love Neil” در برگه “Browse” مورد استقبال قرار می گیرند. این مملو از آلبوم های یانگ است – از جمله جدیدترین آنها، انبار غله – و همچنین لیست های پخش Essentials، مصاحبه ها و موارد دیگر.

طرفداران جوان قبل از اینکه اپل برای حمایت از خواننده وارد عمل شود، اسپاتیفای را تحریم کرده بودند. بسیاری از رسانه های اجتماعی اعلام کرده اند که اشتراک Spotify خود را لغو می کنند و به جای آن به Apple Music می روند.

بعید است که Spotify در حال حاضر خیلی نگران باشد. طبق آخرین داده ها، سهم بازار جهانی آن بیش از دو برابر اپل موزیک است – حتی پس از کاهش اندکی در سال گذشته.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …