Apple TV + اولین تریلر فیلم Severance را قبل از نمایش آن در 18 فوریه به اشتراک گذاشت

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


استریمر Apple TV + اولین تریلر نمایش آینده را منتشر کرده است جدایش، جدایی. با بازی آدام اسکات و بن استیلر به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی، جدایش، جدایی اولین نمایش Apple TV + در 18 فوریه 2022 خواهد بود.

نمایش جدید گروهی از افرادی را دنبال می کند که در Lumon Industries کار می کنند، شرکتی که کارمندانی دارد که در حال اخراج هستند.

در اینجا نحوه توصیف برنامه Apple TV + آمده است:

از کارگردان و تهیه کننده اجرایی بن استیلر و خالق دن اریکسون، «Severance» منتشر شد. مارک اسکات (آدام اسکات) تیمی را در صنایع Lumon رهبری می‌کند که کارکنان آن تحت یک روش بازنشستگی قرار گرفته‌اند که از طریق جراحی خاطرات آنها را بین کار و زندگی شخصی تقسیم می‌کند. این آزمایش جسورانه در تعادل کار و زندگی زیر سوال می رود زیرا مارک خود را در مرکز یک راز آشکار می بیند که او را مجبور می کند با ماهیت واقعی کارش و خودش روبرو شود.

جدایش، جدایی در حال حاضر تمام پیش نیازها برای موفقیت دیگری در Apple TV + را دارد – تریلر را تماشا کنید تا ببینید چرا!

کسانی که می خواهند نمایش جدید را تماشا کنند، البته به اشتراک Apple TV + 4.99 دلار در ماه نیاز دارند، چیزی که به عنوان بخشی از بسته اشتراک Apple One نیز موجود است. با توجه به افزایش اخیر قیمت های Netflix، Apple TV + حتی بهتر از همیشه است – به خصوص اگر مشترک Apple One باشید.

اگر می خواهید لذت ببرید جدایش، جدایی با سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …