Apple TV + کمدی The Afterparty جدید را به صورت رایگان در YouTube تماشا کنید


برای اولین بار، Apple TV + اولین قسمت از مجموعه Apple Original – کمدی جنایی را ارائه کرد بعد از مهمانی – در یوتیوب، جایی که می توانید آن را به طور کامل به صورت رایگان تماشا کنید.

این یک زاویه تبلیغاتی است که قبلاً از غول فناوری کوپرتینویی ندیده بودیم. اما آیا کار خواهد کرد؟

تاکتیک جدید: تماشا کنید بعد از مهمانیقسمت اول به صورت رایگان

اگر تلاش‌های بازاریابی یوتیوب اپل به خوبی انجام شود، بسیاری از افراد با قسمت اول روبرو می‌شوند، درباره آن نظر می‌دهند و به اشتراک می‌گذارند بعد از مهمانی. در بهترین حالت، نمایش رایگان ویروسی می شود. و پس از آن شاید تعداد زیادی از بینندگان پولی جدید به Apple TV + سرویس استریم هجوم آورند تا به تماشای سریال و مجموعه ای از برنامه های دیگر ادامه دهند.

پیش از این، کانال Apple TV + YouTube فقط کلیپ های کوتاه و ویژگی های “پشت صحنه” را نشان می داد.

در اپلیکیشن تلویزیون، اپل به کاربران اجازه می‌دهد تا یک قسمت از برنامه‌های خود را بدون نیاز به اشتراک Apple TV + امتحان کنند. این مورد از زمان راه اندازی این سرویس وجود داشته است. اکثر قسمت‌های آغازین سری‌های Apple Original فاقد دیوار پرداخت اشتراک هستند، بنابراین هر کسی که Apple ID دارد می‌تواند آن‌ها را پخش کند.

البته، چسباندن اپیزود یک برنامه به صورت رایگان در وب، چیز کاملاً متفاوتی است. بدون نیاز به Apple ID، هر کسی و همه می توانند تماشا کنند، که دامنه تبلیغاتی اپل را تا حد زیادی افزایش می دهد. بیش از 140000 نفر قسمت اول را تماشا کرده اند بعد از مهمانی در یوتیوب از هم اکنون شما می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سریال

یک سریال کمدی جنایی محور، بعد از مهمانی در هشت قسمت می گذرد. هنگامی که یک قتل در یک مهمانی ملاقات مجدد در دبیرستان اتفاق می افتد، یک کارآگاه پلیس (تیفانی هادیش) از مظنونان بازجویی می کند. هر اپیزود از دیدگاه یک فرد مظنون می آید و با سبک داستانی متفاوتی کامل می شود.

علاوه بر هادیش، بازیگران سریال مملو از مظنونان مهمانی شامل سم ریچاردسون، زوئه چائو، بن شوارتز، آیک بارینهولتز، ایلانا گلیزر، جیمی دمتریو و دیو فرانکو هستند.

اگرچه برخی از منتقدان این سریال را تحسین کرده اند، اما برخی از آنها نه. در حقیقت، فرقه مک Scout Tafoya منتقد تلویزیون و فیلم روز جمعه نقدی را با عنوان «The بعد از مهمانی کمدی قتل [Apple TV+].” ممکن است بخواهید به آن نگاه کنید، چه قسمت رایگان را ببینید یا نه. اسپویلر: او ممکن است طرفدار نباشد.

سه قسمت اول از بعد از مهمانی اکنون برای تماشای Apple TV + در دسترس هستند و بقیه هر هفته نمایش داده می شوند. این سرویس پخش با اشتراک 4.99 دلار در ماه در دسترس است.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
ما بالاخره می دانیم چه چیزی قاتل سریالی Shining Girls را اینقدر شیطانی کرده است [Apple TV+ recap]

اپل تی وی + هیجان انگیز دختران درخشان به گذشته منحرف می شود تا منشا قاتل سریالی هارپر کورتیس و خانه سفر در زمان را فاش کند. این شامل یک دوستی شکسته، یک زوج پیر مرده، و دروغ و خیانت بیشتر است. با این حال، هارپر همیشه دیوانه ای نبود …

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …