Apple TV + 12 نامزدی قابل توجه برای جوایز SAG را نشان می دهد

اخبار اپل


CODA، تد لاسو و نمایش صبحگاهی همه نامزدهای جوایز SG 2022.
عکس: Apple TV + / Cult of Mac

تد لاسو، نمایش صبحگاهی و CODA در سال 2002 نامزدهای متعددی را برای جوایز انجمن بازیگران نمایشگر به دست آورد و به لکه دار کردن بیشتر شهرت Apple TV + کمک کرد. تراژدی مکبث ادارات SAG نیز از آن غافل نشدند.

سرویس استریم اپل استثنایی بود تد لاسو برابر با بیشترین نامزدی برای هر سریال.

نامزدهای SAG برای Apple TV + فیلم

CODA، فیلم Apple TV + درباره فرزند بزرگسال والدین ناشنوا، برای دریافت جایزه SAG برای عملکرد برجسته بازیگران رقابت می کند. و تروی کوتسور برای بازی فوق العاده به عنوان بازیگر مرد در نقش مکمل برای این فیلم نامزد شد.

نفرین در نمایشنامه اسکاتلندی بر دنزل واشنگتن تأثیری نداشت – او برای اجرای برجسته یک بازیگر مرد در نقش اصلی برای تراژدی مکبث.

نامزدهای SAG برای سری اپل

تد لاسو، کمدی دلخراش Apple TV + برای یک مربی فوتبال همچنان تحسین برانگیز است. پنج نامزدی برای جوایز SAG 2022 وجود دارد که شامل اجرای فوق‌العاده یک گروه در یک مجموعه کمدی می‌شود.

به طور جداگانه، جیسون سودیکیس و برت گلدشتاین هر دو برای بازی فوق العاده به عنوان بازیگر مرد در یک سریال کمدی در حال رقابت هستند. و هانا وادینگتون و جونو تمپل برای جایزه ای معادل یک بازیگر زن رقابت می کنند.

Apple TV + نمایش صبحگاهی همچنین مملو از غنائم است. او نامزدی برای SAG 2022، از جمله برای اجرای فوق‌العاده یک گروه در یک سریال درام را به دست آورد.

جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون هر دو نامزد اجرای برجسته توسط یک بازیگر زن در یک سریال درام شده اند. آنیستون قبلا این جایزه را برای بازی در فصل اول سریال اپل دریافت کرده بود. بیلی کرادو برای دریافت جایزه معادل بازیگر مرد می جنگد.

تماشای یکی از نامزدهای SAG در نمایش‌ها یا فیلم‌ها همراه با Apple TV + اشتراک 4.99 دلار در ماه است.

منبع: انجمن بازیگران سینما و اپلمانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …