Apple TV + 9 نامزدی برای جوایز تصویر NAACP جمع آوری می کند

اخبار اپل


دنزل واشنگتن در فیلم تراژدی مکبث بازی کرد.
عکس: Apple TV +

پنج فیلم اصلی Apple TV + و سه سریال در مجموع نه نامزدی روز سه‌شنبه را برای پنجاه و سومین سالانه جوایز تصویری NAACP دریافت کردند.

سال گذشته، این سرویس استریم 11 نامزدی به دست آورد و یک فیلم مستقل برجسته را از آن خود کرد بانکدار.

نامزد 5 اپل تی وی + فیلم

پنج فیلم اصلی Apple TV + نامزد جایزه تصویر NAACP شده اند. آنها شامل دو بازیگر برجسته در یک فیلم هستند – یکی برای دنزل واشنگتن تراژدی مکبث و یکی برای ماهرشالا علی ج آهنگ قو.

در سایر نامزدهای دسته های اصلی، CODA برای یک فیلم مستقل انحصاری دریافت کرد و 1971: سالی که موسیقی همه چیز را تغییر داد یکی برای یک مستند برجسته دریافت کرد.

فیلم کوتاهی از سرویس پخش خجالت زدگی نامزدی برای فرم بسیار کوتاه (انیمیشن) دریافت کرد.

و 3 سریال در Apple TV +

سه سریال Apple TV + نامزد دریافت جایزه شدند. برای حقیقت گفته شده استاکتاویا اسپنسر نامزد بهترین بازیگر زن سریال درام شد. برای دیدنآلفرد وودوارد یکی برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام دریافت کرد. این اولین نامزدی سریال برای این جوایز است.

و آیا می توانید در مورد پاداش صحبت کنید اگر تد لاسودرگیر نیست؟ احتمالا نه. این کمدی ورزشی محبوب و برنده جایزه اولین نامزدی خود را برای جایزه تصویر NAACP دریافت کرد. او دو نامزدی در بخش «نویسندگی برجسته در یک سریال کمدی» برای نویسندگان اشلی نیکول بلک و لین بوون دریافت کرد.

کانال BET پنجاه و سومین مراسم اهدای جوایز تصویر NAACP را در روز شنبه 26 فوریه ساعت 20:00 شرقی / ساعت 17: 00 اقیانوس آرام پخش خواهد کرد.

اخبار دیگری در مورد نامزدهای جوایز روز سه شنبه منتشر شد. انجمن جلوه‌های بصری نامزدهای بیستمین جوایز سالانه VES، از جمله Apple TV + نسخه اصلی را اعلام کرد. پایه و فنچ.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
لینک های اتاق نشیمن خود را با شبیه ساز گلف فیگولف بزنید

این آخرین فرصت شما برای دریافت این شبیه ساز گلف واقعی با قیمتی کم سابقه است. عکس: Cult of Mac Deals کمبود زمین‌های گلف محلی نباید مانع از دسترسی شما به لینک‌ها شود. به نظر می رسد، می توانید در برخی از معروف ترین زمین های جهان – از اتاق …

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …