Beats Fit Pro را با کمترین قیمت با 46 دلار دریافت کنید

اخبار اپل


اکنون فقط 153.11 دلار – کاهش از 199.99 دلار – برای مدت زمان محدود.
عکس: اپل

Beats Fit Pro که در نوامبر گذشته معرفی شد، دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا، تراشه Apple H1 برای جفت شدن سریع و آسان و کاهش نویز فعال است. مال خود را با کمترین قیمت تا کنون تهیه کنید.

مدل های مشکی در حال حاضر از آمازون تنها با قیمت 153.11 دلار برای مدت زمان محدود در دسترس هستند. این 46.88 دلار از قیمت معمولی تخفیف دارد.

این پست شامل مشارکت است. فرقه به ماک وقتی از پیوندهای ما برای خرید اقلام استفاده می کنید، می توانید کمیسیون دریافت کنید.

46.88 دلار در Beats Fit Pro صرفه جویی کنید

Beats Fit Pro چندان متفاوت از Studio Buds نیست. آنها آشنا به نظر می رسند، با تفاوت بزرگ در طراحی قلاب های گوش کوچک، که باید به آنها کمک کند در طول تمرینات و سایر فعالیت ها ایمن تر باشند. اما دارای ویژگی های بیشتری هستند.

مانند AirPods Pro، Beats Fit Pro کاهش نویز فعال را با حالت شفافیت ارائه می دهد که هر زمان که بخواهید صدای پس زمینه را امکان پذیر می کند. آنها همچنین دارای صدای فراگیر با ردیابی سر پویا هستند.

تراشه داخلی اپل H1 امکان جفت شدن تک لمسی با دستگاه های اپل و همچنین اتصال بلوتوث فوق العاده پایدار را فراهم می کند. Beats Fit Pro همچنین از Find My پشتیبانی می کند تا بتوانید در صورت گم شدن آنها را پیگیری کنید.

از دست ندهید

البته می توان انتظار کیفیت صدای عالی را نیز داشت. همه اینها یک جفت هدفون بی سیم مناسب را ایجاد می کند که معمولاً 199.99 دلار قیمت دارند. اما فقط برای مدت زمان محدودی می توانید لباس سیاه خود را از آمازون فقط با 153.11 دلار تهیه کنید.

این تخفیف زیاد دوام نخواهد داشت، پس تا می توانید لذت ببرید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفع مشکلات وای فای iOS 15 در آیفون
اخبار اپل
دانلود iOS 15.5 و iPadOS 15.5 اکنون در دسترس است

پس از چندین ماه آزمایش، اپل نسخه های پایدار iOS 15.5 و iPadOS 15.5 را منتشر کرد. هفته گذشته توسط Release Candidate ساخته شد. این نسخه از iOS 15 دارای هیچ ویژگی یا تغییر عمده جدیدی نیست. با این حال، بهبودهای جزئی در زیر کاپوت انجام شده است. می‌توانید iOS …

اخبار اپل
پادکست اپل ویژگی های جدیدی را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهد

اپل در روز دوشنبه چندین ویژگی جدید را برای برنامه پادکست خود ارائه کرد. آنها شامل کنترل قسمت های دانلود شده، برنامه های اشتراک سالانه، مشارکت با پلتفرم های میزبانی شخص ثالث و موارد دیگر هستند. کوپرتینو گفت که در به‌روزرسانی‌ها چیزی هم برای سازندگان پادکست و هم برای شنوندگان …

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …