Cha Cha Real Smooth پس از دریافت Apple TV + برنده جایزه جشنواره فیلم مجازی ساندنس شد

تلویزیون + آرم
اخبار اپل


تنها چند روز پس از گزارش هایی مبنی بر اینکه Apple TV + Cooper Raiff’s را گرفته است چا چا واقعی صاف، این فیلم برنده جایزه اول شد.

اخیراً گزارش هایی مبنی بر دخالت Apple TV + با هزینه 15 میلیون دلاری برای قرار دادن آن در زیر بال استریمر منتشر شده است. او اکنون یک پیروزی دیگر، این بار در قالب انتخاب تماشاگران در بخش نمایشی در ایالات متحده آمریکا در جشنواره فیلم مجازی ساندنس به دست آورده است.

اولین بار توسط Variety اعلام شد، این پیروزی برای بسیاری ممکن است اولین پیروزی برای فیلمی باشد که همه پیش نیازهای موفقیت آمیز بودن در Apple TV + را دارد. این فیلم توسط رایف نوشته و با بازی آن داکوتا جانسون را نیز به نام خود دارد.

در “چا چا واقعی صاف”، رایف نقش یک فارغ التحصیل اخیر را بازی می کند که به عنوان یک مرد تبلیغاتی در یک بار میتسوا کار می کند. در حین کار، او با یک مادر جوان (داکوتا جانسون) و دختر نوجوانش (ونسا بورگارد) دوستی منحصر به فردی برقرار کرد. لزلی مان، ایوان آسانته، رائول کاستیو و بلانکت راش گروه را تکمیل می کنند.

ما هنوز نمی دانیم چه زمانی می توانیم فیلم را به تنهایی تماشا کنیم، اما احتمالاً در صدر لیست های تماشایی قرار خواهد گرفت.

اگر می خواهید لذت ببرید چا چا واقعی صاف با سبک – هر زمان که برای پخش در دسترس است – حتماً لیست ما را از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز بررسی کنید. اگر Apple TV سبک شما نیست، نترسید. Apple TV + را می توان روی iPhone، Mac و iPad و همچنین چندین دستگاه پخش جریانی از جمله کنسول های بازی پخش کرد.

محتوای استثنایی

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه توسط کارگردانان مشهور و با بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی تماشا کنید.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
از iPhone، Apple Watch و AirPods 3 با قاب‌های SwitchEasy محافظت کنید

سری قاب‌های اپل ناهموار Odyssey SwitchEasy به خاطر محافظ، شیک و راحت بودن شهرت دارد. می‌توانید از گوشی سری آیفون 13 یا 12، اپل واچ و ایرپاد 3 خود محافظت کنید. برای گزینه‌های حمل اضافه‌شده، برخی از آن‌ها را می‌بندید. و بهتر از همه، فروش فلش SwitchEasy در کیس‌های Odyssey …

تلویزیون + لوگو
اخبار اپل
بیسبال جمعه شب: نحوه تماشای تگزاس رنجرز در هیوستون آستروس در اپل تی وی پلاس

تگزاس رنجرز امشب ساعت 20:00 به وقت شرقی، هیوستون آستروس را در اپل تی‌وی پخش می‌کند. در اینجا نحوه تماشا آمده است. نحوه تماشای بازی Texas Rangers at Houston Astros در Apple TV + می توانید بازی Rangers at Astros را از طریق Apple TV + با دنبال کردن این …

اخبار اپل
مار اسکس با سوء ظن و اسرار می چرخد [Apple TV+ recap]

سری جدید اپل تی وی + مار اسکس تا زانو در توطئه و سوء ظن است. مردم شهر انگلیسی فکر می کنند نائومی بنکس نوعی جادوگر است، و آنها هم به همکار کورا سیبورن خیلی بهتر فکر نمی کنند. قسمت این هفته، با عنوان “سقوط”، به مکانی غیرمنتظره و مورد …