Dachshunds وقت خود را برای درخشش در Pretzel and the Puppies ‘s Apple TV + دارند


داشوند مورد علاقه پرزل از کتاب کلاسیک به همین نام به سری Apple TV + می پرد. او و خانواده اش آماده ماجراجویی های جدید هستند چوب شور و توله سگ ها.

این تریلر که روز دوشنبه منتشر شد، لذتی را که کودکان پیش دبستانی در این سریال خواهند دید، نشان می دهد که به زودی در سرویس استریم اپل عرضه خواهد شد.

Apple TV + دارای یک وینر واقعی با چوب شور و توله سگ ها

وقتی پدر شما “طولانی ترین داچشوند دنیا” است، یک پیچ و تاب کاملاً جدید در بزرگ شدن ایجاد می کند! سریال پرتزل (مارک دوپلاس)، گرتا (نسیم پدراد) و پنج توله سگشان را در زادگاهشان موتگومری دنبال می‌کند. آن‌ها خانواده‌ای مدرن و منحصربه‌فرد هستند که همیشه بوی راه‌هایی می‌دهند تا «راهشان را باز کنند» و دنیا را به مکانی بهتر برای دوستان و همسایگان چهارپای خود تبدیل کنند.

چوب شور و توله سگ ها در مارک دوپلاس (نمایش صبحگاهی)، نامزد امی، ناظم پدراد (زنده شنبه شب) و تازه واردان میلو استین، الکس جین گو، مکس میچل، آماری مک کوی و گریسون نیوتن بازی کرد.

چوب شور ابتدا در سال 1944 توسط Margret و H.A. ری، که جورج کنجکاو را نیز خلق کرد. سری جدید Apple TV + از شرکت HarperCollins Productions (Carmen Sandiego، The Oregon Trail) ساخته شده است. House of Cool (Despicable Me, Trollhunters) طراحی و تاریخ را بر عهده دارد و انیمیشن شنبه (Mighty Mike, Zafari) مسئولیت انیمیشن را بر عهده دارد.

تونی واگنر، کارشناس مشهور جهان در آموزش و عضو ارشد مؤسسه سیاست یادگیری، به عنوان کارشناس برنامه درسی این مجموعه فعالیت می کند.

فصل اول از هشت قسمت چوب شور و توله سگ ها جمعه، 11 فوریه در Apple TV + نمایش داده می شود.

برنامه های بیشتر کودکان در Apple TV +

این مجموعه به کاتالوگ برنامه های کودک سرویس استریم ویدئو اپل می پیوندد. وجود دارد داگ آن را خاموش می کند و راه اندازی مجدد جدید از سنگ شکسته. یک برنده امی نیز وجود دارد نویسنده شبح و دستیاران از کارگاه کنجد، Wolfboy و کارخانه برای همه چیز توسط جوزف گوردون-لویت، سریالی که برنده پیبادی شد آب های آرام و خیلی های دیگر.

و البته بزرگسالان زیادی از جمله فیلم های هیجان انگیز، کمدی، علمی تخیلی، مستند و غیره نیز وجود دارند. تماشای یکی از آنها با Apple TV + اشتراک 4.99 دلار در ماه همراه است.

منبع: Apple TV +مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …