Fitbit Versa 3 vs. Sense: کدام را بخریم؟

اخبار اپل


منطقی است

Fitbit Versa Sense

این را به من برگردان

Fitbit Versa 3

رندر Fitbit Versa 3

Fitbit Sense مدرن ترین ساعت هوشمند Fitbit تاکنون است. علاوه بر فعالیت تمام روز و ردیابی خواب، ویژگی های پیشرفته ای مانند EDA، ECG و HRV را برای نظارت جامع تر سلامتی و تناسب اندام ارائه می دهد. به سرعت شارژ می شود، رسانه، دستیار هوشمند و بیش از شش روز عمر باتری را ارائه می دهد.

235 دلار در آمازون

حرفه ای ها

  • EDA
  • نوار قلب
  • HRV
  • شارژ سریع
  • عمر باتری 6+ روز

Fitbit Versa 3 یک ساعت هوشمند است که فعالیت‌های روزانه و ردیابی خواب، نظارت بر Sp02 و GPS داخلی را ارائه می‌دهد. این پر از ویژگی های پیشرفته مانند Sense نیست، اما دارای رسانه است، به سرعت شارژ می شود و بیش از شش روز عمر باتری را فراهم می کند.

206 دلار در آمازون

حرفه ای ها

  • Sp02
  • GPS داخلی
  • شارژ سریع
  • عمر باتری 6+ روز

Fitbit Sense و Fitbit Versa 3 دو تا از بهترین Fitbit های موجود در بازار هستند. با Fitbit Sense بیشتر به دست خواهید آورد – همه ویژگی های پیشرفته ای را که Fitbit ارائه می دهد میزبانی می کند. با این حال، یک پنی هزینه دارد. از سوی دیگر، Fitbit Versa 3 یک ساعت هوشمند قابل توجه است و در صورت داشتن بودجه محدود، کمی ارزان تر است. برای شما چیست؟

Fitbit Sense در مقابل Fitbit Versa 3: ویژگی ها و مشخصات

از آنجایی که این دو گزینه برخی از بهترین هایی هستند که Fitbit ارائه می دهد، انتخاب نهایی شما واقعاً به ویژگی ها و قیمت بستگی دارد. Fitbit Sense تنوع در EDA، ECG و ضربان قلب را برای نظارت بیشتر بر سلامت و تناسب اندام ارائه می دهد. با این حال، این ویژگی های اضافی با هزینه اضافی همراه هستند. شما با Versa 3 این همه زنگ و سوت را دریافت نخواهید کرد، اما اگر از این ویژگی ها استفاده نمی کنید، چرا برای آنها هزینه کنید؟ بیایید مشخصات را تجزیه کنیم تا ببینیم چگونه به نظر می رسند و در کجا تفاوت دارند.

Fitbit Sense Fitbit Versa 3
نوع نمایش AMOLED AMOLED
اندازه نمایشگر 1.58 اینچ 1.58 اینچ
همیشه روشن آره آره
عمر باتری 6+ روز 6+ روز
شارژ سریع آره آره
حافظه داخلی 4 گیگابایت 4 گیگابایت
پخش رسانه، پخش جریانی، ذخیره سازی آره آره
بلوتوث آره آره
وای فای آره آره
ردیابی فعالیت تمام روز آره آره
ردیابی خواب آره آره
EDA آره خیر
نوار قلب آره خیر
HRV آره خیر
حسگرها شتاب سنج، ارتفاع سنج، مانیتور ضربان قلب، ژیروسکوپ، نور محیط، پالس اکسیمتر، ECG، دماسنج شتاب سنج، ارتفاع سنج، مانیتور ضربان قلب، ژیروسکوپ، نور محیط، پالس اکسیمتر، دماسنج
پرداخت هوشمند فیت بیت پرداخت فیت بیت پرداخت
دستیار هوشمند آره آره
دستور صوتی آره آره
برنامه همراه برنامه Fitbit برنامه Fitbit
سازگاری اندروید + iOS اندروید + iOS
شماره گیری سفارشی آره آره
نوارهای قابل تعویض آره آره

این دو دستگاه پوشیدنی هم از نظر زیبایی و هم از نظر خصوصیات بسیار شبیه هم هستند. در پایان: با Fitbit Sense ویژگی های پیشرفته تری دریافت خواهید کرد، اما Fitbit Versa 3 هنوز یک ساعت هوشمند عالی است.

Fitbit Sense در مقابل Fitbit Versa 3: بیشترین معنا را دارد

Fitbit Sense

منبع: Joe Maring / iMore

اگر بتوانید کمی بیشتر خرج کنید، Fitbit Sense بیشترین منطق را دارد. این نرم افزار دارای تمام ویژگی های ردیابی سلامت و تناسب اندام است که ما درباره Fitbit می شناسیم و دوست داریم، با افزودن برخی ویژگی های جدید و هیجان انگیز برای نظارت جامع تر سلامت و تناسب اندام.

نظارت بر ECG یک ویژگی هیجان انگیز است که Sense با Fitbit Versa 3 مقایسه کرده است. اگر چیزی غیرعادی است (به معنای واقعی کلمه)، می توانید این نتایج را با پزشک خود در میان بگذارید.

بر خلاف Fitbit Versa 3، Fitbit Sense بر تغییرات ضربان قلب نظارت دارد. این تغییر در زمان بین هر ضربان قلب می تواند علائم بالقوه استرس، بیماری یا خستگی را به شما نشان دهد و به شما هشدار دهد. می توانید میانگین ارزش شبانه و روندهای خود را در جدول امتیازات سلامت ببینید.

اسکن EDA یکی دیگر از ویژگی هایی است که Sense دارد، اما Versa 3 ندارد. اسکن مچ دست EDA فعالیت الکترودرمال را شناسایی می کند که می تواند پاسخ بدن شما به استرس را نشان دهد. همه اینها در نمودار برنامه Fitbit نشان داده شده است، بنابراین می توانید روندها را در طول زمان نظارت کنید. شما یک نتیجه مدیریت استرس روزانه دریافت خواهید کرد تا بهتر درک کنید که بدن شما چگونه با استرس مقابله می کند.

این داده ها با امتیاز آماده به کار روزانه شما همراه می شود، اما این فقط با عضویت Fitbit Premium (فروش جداگانه) در دسترس است. این نتیجه نشان می دهد که آیا برای یک تمرین شدید آماده هستید، باید آرام باشید یا برای بازگرداندن کل بدن به یک روز استراحت نیاز دارید. علاوه بر این، بینشی در مورد ورزش، خواب و تغییرات ضربان قلب خود به دست خواهید آورد.

Fitbit Sense در مقابل Fitbit Versa 3: ویژگی های ارزشمند با قیمت کمتر

سبک زندگی Fitbit Versa 3

منبع: فیت بیت

اگرچه Fitbit Versa 3 به اندازه Sense از ویژگی‌های ممتاز برخوردار نیست، اما همچنان ویژگی‌های ارزشمندی دارد که قابل بحث است. به عنوان مثال، نظارت Sp02 و GPS داخلی را ارائه می دهد. مانند Sense، فناوری هوشمند مورد انتظار ما را از طریق ساعت‌های هوشمندمان ارائه می‌کند، مانند دستیار هوشمند، بازی رسانه‌ای، پخش جریانی، ذخیره‌سازی و پرداخت هوشمند.

بیایید در مورد Sp02 صحبت کنیم، زیرا این ویژگی را در هر دو دستگاه پوشیدنی دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این ویژگی فقط با شماره گیری Sp02 در دسترس است. مانیتورینگ Sp02 میزان اکسیژن خون شما را اندازه گیری می کند. این می تواند به ویژه در علامت گذاری بیماری ها یا تغییرات مهم در سلامت شما مفید باشد که می خواهید فوراً با آنها مقابله کنید. به عنوان مثال، سطح پایین اکسیژن در خون ممکن است نشان دهنده بیماری های احتمالی باشد.

GPS داخلی چیز جدیدی نیست، اما برای خانواده Versa است. Fitbit Versa 3 اولین عضوی از محدوده Versa است که آن را ارائه می دهد. هنگام دویدن در فضای باز، پیاده روی، پیاده روی و پیاده روی می توانید سرعت و مسافت واقعی را بدون تلفن مشاهده کنید. سپس می توانید نقشه مسیرهای تمرینی خود را در برنامه Fitbit مشاهده کنید.

این دستگاه های پوشیدنی حدود 4 گیگابایت حافظه داخلی دارند، بنابراین می توانید رسانه های Deezer و Pandora مورد علاقه خود را دانلود و پخش کنید. همچنین می توانید همه چیز را از حساب Spotify خود مستقیماً از مچ دست خود کنترل، پخش و پخش کنید.

Fitbit Sense در مقابل Fitbit Versa 3: سفارشی سازی، عمر باتری و حق بیمه

fitbit-versa-3

منبع: فیت بیت

در مورد سفارشی سازی و عمر باتری، هر دو پوشیدنی اساساً یک چیز را ارائه می دهند. هر دو از یک بند قابل تعویض استفاده می کنند و صدها طرح ساعت برای انتخاب وجود دارد.

Fitbit Versa 3 در رنگ های کارخانه ای بیشتر موجود است. شما با Fitbit Sense باید از بین سه مورد انتخاب کنید. هر دو بسته به استفاده بیش از شش روز عمر باتری دارند. به خاطر داشته باشید که اگر در حالت های GPS، بلوتوث یا وای فای زیاد کار کنید، عمر باتری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

در نهایت، باید توجه داشت که همه ویژگی های Fitbit شما به راحتی قابل دسترسی نیستند. برخی از ویژگی‌ها مانند نتایج آمادگی روزانه و بینش‌های اضافی و راهنمایی در مورد داده‌های سلامتی و تناسب اندام شما فقط با عضویت ماهانه Fitbit Premium در دسترس هستند. خرید Fitbit Sense با یک Fitbit Premium شش ماهه (فقط برای اعضای جدید) همراه است، در حالی که Fitbit Versa 3 چنین نیست. شما می توانید یک Premium یک ساله به خرید Versa 3 خود اضافه کنید، اما این مبلغ 53 دلار است که در صورت انتخاب آن، در زمان خرید گران تر از Sense می شود.

Fitbit Sense در مقابل Fitbit Versa 3: چه چیزی باید بخرید؟

اگر بتوانید آن را خرج کنید، Fitbit Sense انتخاب واضحی است. این خیلی بیشتر از Fitbit Versa 3 نیست و هر آنچه را که با Versa 3 و سپس برخی مانند EDA، ECG و HRV بدست می آورید، دریافت می کنید. با این حال، اگر بودجه کمتری دارید یا مجبور نیستید از این ویژگی‌های اضافی استفاده کنید، Fitbit Versa 3 همچنان یک ساعت هوشمند عالی است.

همچنین ممکن است بخواهید Fitbit Premium را اضافه کنید. کاربران می توانند با استفاده از این سرویس به داده ها و ویژگی های اضافی دسترسی داشته باشند، اما هزینه زیادی دارد. چیزی برای تفکر، اما Fitbit Sense راهی است که باید رفت.

برنده

Fitbit Sense Reco

Fitbit Sense

منطقی است

Fitbit Sense همه چیزهایی را که در مورد Versa 3 و بیشتر دوست داریم، مانند EDA، ECG و نظارت بر تغییرات ضربان قلب ارائه می‌کند.

نایب قهرمان

رندر Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

سزاوار توجه است

Fitbit Versa 3 برای کیف پول سبک‌تر است و GPS داخلی، Sp02، ویژگی‌های هوشمند و فعالیت تمام روز و ردیابی خواب را ارائه می‌دهد.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …