iOS 15.4 به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا از ProMotion 120 هرتز در iPhone 13 Pro استفاده کنند.

آیفون 13 پرو به همان اندازه که زیباست قدرتمند است.
اخبار اپل


اپلیکیشن‌های آیفون در iOS 15.4 نرم‌تر از همیشه هستند.
عکس: اپل

نسخه بتای جدید اپل iOS 15.4 باگی را که مانع از استفاده برنامه های شخص ثالث از ویژگی ProMotion فوق العاده روان آیفون 13 پرو می شود را برطرف می کند.

تاکنون، برنامه های غیر اپل در جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت به نرخ تازه سازی 60 هرتز محدود شده اند. اما هنگامی که iOS 15.4 را نصب می کنید، به همان اندازه نرم افزارهایی هستند که روی iPad Pro اجرا می شوند.

برنامه های آیفون 13 پرو به 120 هرتز می رسند

صفحه نمایش ProMotion آن یکی از بزرگترین نقاط فروش آیفون 13 پرو است. اگر هرگز از صفحه نمایش 120 هرتزی استفاده نکرده باشید، ممکن است چیز مهمی به نظر نرسد، اما زمانی که به آن عادت کردید، صفحه نمایش های 60 هرتزی دیگر آن حس را ندارند.

با این حال، زمانی که آیفون 13 پرو در پاییز گذشته معرفی شد، به نظر می‌رسید که اپل مانع استفاده برنامه‌های شخص ثالث از ارتقای صفحه نمایش می‌شود. خوشبختانه اینطور نبود. این فقط یک اشکال بود که باید خرد می شد.

iOS 15.4 بالاخره مشکل را حل کرد. طبق نسخه بتای جدید، که به شما امکان استفاده از Face ID را در حین پوشیدن ماسک نیز می‌دهد و بیش از 30 ایموجی جدید اضافه می‌کند، برنامه‌های شخص ثالث می‌توانند طبق برنامه‌ریزی شده به نرخ رفرش 120 هرتز برسند.

بله، امروز پیام کوچکی از طرف اپل دریافت کردم مبنی بر اینکه این مشکل در نسخه‌های بتا iOS 15.4 برطرف شده است و همه برنامه‌ها در آینده به‌طور خودکار انیمیشن‌های 120 هرتزی را در آیفون‌های پشتیبانی‌شده دریافت خواهند کرد.» کریستین سلیگ، توسعه دهنده آپولو، توییت کرد.

iOS 15.4 در راه است

یکی دیگر از تغییرات خوب در iOS 15.4 اضافه شدن یک ویجت جدید برای Wallet است. این پیش از شایعات مربوط به بازسازی صفحه اصلی در iOS 16 است که می تواند ویجت ها را – مانند اندروید – برای اولین بار تعاملی کند.

اولین نسخه بتای iOS 15.4 اکنون برای توسعه دهندگان ثبت نام شده در دسترس است. با فرض اینکه مشکل جدی وجود نداشته باشد، او باید در هفته های آینده اولین حضور رسمی خود را در انظار عمومی انجام دهد.

از طریق: من بیشترمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …