iOS 15.4 به برنامه های شخص ثالث اجازه می دهد تا حداکثر از نمایشگرهای ProMotion 120 هرتزی در iPhone 13 Pro استفاده کنند.

اخبار اپل


از زمانی که آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس با نمایشگرهای 120 هرتزی ProMotion راه اندازی شدند، برنامه های شخص ثالث تحت تأثیر یک باگ Core Animation قرار گرفتند که حداکثر نرخ فریم قابل استفاده آنها را به 60 هرتز محدود کرد. به نظر می رسد اپل این باگ را با نسخه بتای iOS 15.4 که اوایل این هفته برای توسعه دهندگان منتشر شد، برطرف کرده است.

آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس چندین ماه است که در دسترس مشتریان قرار گرفته است. با این حال، خطا در Core Animation مانع از آن شد که توسعه دهندگان برنامه های شخص ثالث از نمایشگر قدرتمند با نرخ تازه سازی 120 هرتز استفاده کامل کنند. سخت افزار این امکان را برای اسکرول نرم و تجربه بصری پیشرفته در طول بازی فراهم می کند.

کریستین سلیگ، توسعه‌دهنده اپلیکیشن Reddit Apollo برنده جایزه، در توییتی نوشت که یکی از سخنگویان اپل به او درباره اصلاح Core Animation در نسخه بتای iOS 15.4 اطلاع داده است. توسعه دهنده بعداً تأیید کرد که این اصلاح اجرا شده است.

بنابراین اگر آیفونی با نمایشگر ProMotion دارید، ممکن است به زودی اسکرول و انیمیشن های نرم تری را در برنامه ها تجربه کنید. نرمی به رابط کاربری کمک می کند منسجم تر و یکپارچه تر به نظر برسد. با این حال، ما تعجب کردیم که اپل پس از عرضه آیفون 13، چهار بار از iOS استفاده کرد تا در نهایت باگی را که به طور قابل توجهی برای تجربه کاربر مضر بود، برطرف کند.

علاوه بر این اصلاح، iOS 15.4 بتای بسیاری از ویژگی‌های مفید جدید از جمله ایموجی‌های جدید، کنترل‌های جهانی و ویجت Apple Card را به همراه دارد.

آیا فکر می کنید اپل باید زودتر با باگ Core Animation مقابله می کرد؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …