iOS 15 – iOS 15.2.1 وضعیت جیلبریک آیفون را به روز کنید

جیلبریک iOS 15
اخبار اپل


آیا iOS 15 را بر روی آیفون خود اجرا می کنید و از تمام ویژگی های جدیدی که به ارمغان می آورد لذت می برید، اما آیا همچنان منتظر جیلبریک هستید؟ برای اطلاع از وضعیت فعلی جیلبریک در iOS 15 – iOS 15.2 و اینکه چقدر زود می توانید آیفون خود را جیلبریک کنید، زیر را بخوانید.

جیلبریک کردن آخرین نسخه‌های iOS به چالشی تبدیل شد، همانطور که این واقعیت نشان می‌دهد که ابزار جیلبریک iOS 14.6- iOS 14.8 برای آیفون‌های جدیدتر تنها چند ماه پس از انتشار iOS 15 در دسترس قرار گرفت. در مورد بهره برداری و انتشار یک ابزار جیلبریک برای چند نسخه اول یک نسخه اصلی iOS صحبت کنید، زیرا اپل در نسخه بعدی آن را برطرف خواهد کرد.

این اساساً به این معنی است که شانس جیلبریک iOS 15 تقریباً صفر است. مهمتر از آن، اپل جیلبریک را در iOS 15 بسیار سخت کرده است. هر گونه تغییر در سیستم فایل سیستم عامل اصلی از بوت شدن آیفون شما جلوگیری می کند، به این معنی که اکنون هر جیلبریک باید بدون روت باشد و هیچ فایل سیستمی را تغییر ندهد.

به نظر می رسد که توسعه دهندگان جیلبریک باید رویکرد جدیدی را برای توسعه ابزار جیلبریک iOS 15 خود ایجاد کنند که بستگی به یافتن اکسپلویت های امنیتی در سیستم عامل دارد.

وضعیت خرابی IOS 15.1

سوء استفاده از هسته iOS 15.1 امیدها را برای جیلبریک کردن iOS 15.1 افزایش داده است. این اکسپلویت توسط یک محقق امنیتی آیفون 12 پرو مکس نشان داده شد. او تایید کرد که امکان استفاده از اکسپلویت برای نوشتن در حافظه هسته وجود دارد که برای جیلبریک ضروری است. با این حال، با چند اقدامات امنیتی جدید در iOS 15، استفاده از این اکسپلویت هسته و ساخت جیلبریک در iOS 15 – iOS 15.1 پیچیده تر از قبل خواهد شد.

وضعیت جیلبریک برای iOS 15.2.1

هیچ پیشرفتی در جامعه جیلبریک در رابطه با جیلبریک iOS 15 صورت نگرفته است. در حالی که محققان امنیتی هر از چند گاهی اکسپلویت های اصلی را آزار می دهند، هیچ کدام در جیلبریک محقق نشده است. تاکنون هیچ توسعه‌دهنده‌ای از جیلبریک iOS 15.2 یا iOS 15.2.1 یا بهره‌برداری امنیتی آزار نداده است.


اگر قبلاً یک آیفون جیلبریک با iOS 14 – iOS 14.3 یا iOS 14.6 – iOS 14.8 دارید و برای تنظیمات خود ارزش زیادی قائل هستید، باید به آن پایبند باشید. این به این دلیل است که شانس جیلبریک کردن iOS 15 به زودی بسیار کم است. اگر فکر می‌کنید همه ویژگی‌های جدید در iOS 15 وسوسه‌انگیزتر هستند، پرش را در نظر بگیرید، زیرا پیشرفت‌ها قطعا ارزشش را دارند.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …

اخبار اپل
اینجاست که اپل واچ دوباره طراحی شده است که منتظرش بودیم [The CultCast]

آیا اپل واچ سری 8 طراحی مجددی را که منتظرش بودیم به ارمغان خواهد آورد؟ تصویر: فرقه مک این هفته در فرقه مکپادکست: آن بازطراحی بزرگ و تخت اپل واچ که در سال 2021 انتظار داشتیم، ممکن است امسال از راه برسد تا ناامیدی دیرینه ما را تسکین دهد. جدیدترین …