macOS 12.3 یک API جدید را اضافه می کند که برای کمک به بهبود ضبط صفحه طراحی شده است


یک API جدید متصل به اولین نسخه بتا macOS 12.3 نشان می دهد که اپل در تلاش است تا عملکرد برنامه های ضبط صفحه نمایش را آسان تر کند.

با ورود macOS Monterey 12.3 به نسخه بتای اصلی، اپل یک API جدید به نام ScreenCaptureKit اضافه کرده است. همانطور که برای اولین بار توسط 9to5Mac گزارش شد، به نظر می رسد API به برنامه های شخص ثالث کنترل بیشتری بر ضبط صفحه نمایش می دهد، از جمله توانایی ضبط مناطق خاصی از صفحه – برای مثال برای ضبط یک برنامه یا رابط خاص مفید است.

در اینجا نحوه توصیف اپل API جدید خود آمده است:

از قاب ScreenCaptureKit برای اضافه کردن پشتیبانی از ضبط صفحه نمایش با عملکرد بالا به برنامه Mac خود استفاده کنید. قاب به شما کنترل خوبی بر انتخاب و پخش جریانی فقط محتوایی که می‌خواهید ضبط کنید، می‌دهد. همانطور که جریان فیلم ویدیوی جدیدی را ضبط می کند، CMSampleBuffer را به برنامه شما ارسال می کند که حاوی داده های ویدیویی و ابرداده های مرتبط است.

موارد استفاده از چنین API می‌توانند برنامه‌هایی را ببینند که می‌توانند تنها بخش‌هایی از صفحه را برای مقاصد تماس ویدیویی ضبط کنند. در حالی که اپلیکیشن‌ها اکنون می‌توانند کاری در مورد آن انجام دهند، توسعه‌دهندگان مجبور بودند از همان ابتدا پیاده‌سازی را ایجاد کنند، که آن را پیچیده‌تر می‌کند. استفاده از API همه اینها را در برنامه ها استاندارد می کند.

نسخه بتا macOS 12.3 در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. این نسخه بتا 1 است و ما انتظار داریم قبل از اینکه به‌روزرسانی در دسترس همه قرار گیرد، نسخه‌های بیشتری منتشر شود. و حتی پس از آن، ما به توسعه‌دهندگانی نیاز داریم که ویژگی‌هایی را پیاده‌سازی کنند که می‌توان با این API جدید امکان‌پذیر شد.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …