Microsoft Office for Mac از Apple Silicone Excel پشتیبانی می کند


هفته گذشته، مایکروسافت برای آفیس برای ارائه پشتیبانی سیلیکونی اپل برای اکسل به روز شد، به این معنی که این برنامه اکنون در ابتدا روی دستگاه هایی مانند Mac1 Air با M1 و MacBook Pro 13 اینچی با M1 اجرا می شود.

اولین بار توسط TidBITS مورد توجه قرار گرفت، یادداشت های روز پنجشنبه به شرح زیر است:

Excel به طور کامل در دستگاه‌های دارای پردازنده‌های Apple Silicon پشتیبانی می‌شود: Power Query در Excel برای Mac اکنون در ابتدا در پردازنده‌های Apple Silicon پشتیبانی می‌شود. اگر قبلاً از شبیه‌ساز Rosetta برای راه‌اندازی اکسل استفاده می‌کردید، اکنون می‌توانید آن را غیرفعال کنید و اکسل را در ابتدا بر روی دستگاه‌های خود اجرا کنید.

به‌روزرسانی‌های دیگر شامل حفاظت از عکس‌برداری از صفحه و حفاظت از اشتراک‌گذاری صفحه برای اسناد حساس، و همچنین امکان وارد کردن داده‌ها از کتاب‌ها و فایل‌های محلی اکسل با استفاده از Power Query است. به روز رسانی امنیت اطلاعات حساس به دو صورت Word و PowerPoint ارائه می شود.

Outlook اکنون از File Answers پشتیبانی می‌کند و Word دارای ویژگی جدیدی است که اگر اتصال شما در طول یک همکاری قطع شود، به طور خودکار یک سند را با آخرین تغییرات بازخوانی می‌کند.

مایکروسافت با افزودن نسخه بتا سیلیکون اپل در نوامبر 2020 پس از عرضه پردازنده M1 اپل در همان ماه، عجله کرد تا به پشتیبانی سیلیکونی اپل رسیدگی کند.

از آن زمان، اپل M1 iMac جدید و همچنین MacBook Pro (2021) کاملاً جدید را از سال 2021 منتشر کرده است که شامل تراشه های سیلیکونی Apple M1 Pro و M1 Max است. انتظار می‌رود اپل انتقال به سیلیکون اپل را تا پایان سال 2022 با آی‌مک‌ها و مک پروهای بزرگ‌تر و همچنین مک بوک ایر جدید تکمیل کند.

ما می‌توانیم با استفاده از پیوندهایمان، کمیسیون خرید دریافت کنیم. اطلاعات بیشتر.مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نحوه استفاده از میانبر دستیار دسترسی اپل
اخبار اپل
گزارش: EA مذاکراتی را با اپل در مورد خرید احتمالی انجام داده است

یک گزارش جدید می گوید که اپل یکی از چندین شرکتی است که با EA در مورد خرید احتمالی شرکت پشت Battlefield، EA Sports، Mass Effect و غیره مذاکره کرده است. گزارش Puck از طریق paywalled دوستان ما در GamesRadar + می گوید که EA “در پیگیری فروش مداوم بوده …

اخبار اپل
چگونه توییتر را دوباره سرگرم کننده کنیم

توییتر: علت و راه حل همه مشکلات زندگی. مردم اخیراً در مورد توییتر صحبت می کنند. وقتی دوستانم از اینکه چگونه از استفاده از توییتر لذت نمی برند شکایت می کنند، من قبلاً گیج می شدم. توییتر همان چیزی است که شما آن را می سازید. اگر توییتر را دوست …

اخبار اپل
چگونه از میانبر جدید Apple Accessibility Assistant برای ارزیابی نیازهای خود استفاده کنید

منبع: متیو کاسینلی / آی‌مور روز سه‌شنبه، اپل پیش‌نمایش ویژگی‌های دسترسی جدیدی را که امسال به پلتفرم‌های آن‌ها می‌آیند، از جمله ابزارهای ناوبری، سلامتی و ارتباطی جدید در کنار روز جهانی آگاهی از دسترسی (GAAD) ارائه کرد. از جمله این اعلان‌ها، گسترش میانبر دستیار دسترسی به مک و اپل واچ …