Ookla اینترنت تلفن همراه T-Mobile را دو برابر سریعتر از رقبای خود کشف کرد، سریعترین پهنای باند Verizon

اخبار اپلOokla، شرکت سازنده Speedtest، آخرین گزارش خود را در مورد سرعت اینترنت در ایالات متحده منتشر کرده است. او خاطرنشان کرد که اینترنت تلفن همراه T-Mobile دو برابر سریعتر از AT&T و Verizon است، در حالی که اینترنت پهن باند Verizon سریعترین است.

گزارش Ookla برای سه ماهه چهارم سال 2021 در مورد عملکرد تلفن همراه و پهنای باند در ایالات متحده در 18 ژانویه افزایش یافت. خاطرنشان می کند که روند مشاهده شده در سال 2021 در این سه ماهه ادامه داشته است. سرعت دانلود در شبکه تلفن همراه T-Mobile 90.65 مگابیت بر ثانیه بود. این سرعت دو برابر سرعت دانلود متوسط ​​AT&T یعنی 49.25 مگابیت بر ثانیه بود. Verizon نیز با سرعت مشابه 44.67 مگابیت بر ثانیه کار می کرد. T-Mobile سریعترین بود و کمترین تأخیر و بیشترین ثبات را داشت.

شبکه 5G T-Mobile نیز از نظر سرعت، در دسترس بودن و ثبات تسلط خود را بر رقبای خود تثبیت کرده است. متوسط ​​سرعت دانلود نزدیک به 200 مگابیت در ثانیه را منتشر می کند. AT&T و Verizon سرعت متوسط ​​78 و 68 مگابیت بر ثانیه را در شبکه 5G منتشر کرده اند.

تست سرعت اوکلا

پیشنهادات برای پهنای باند کابلی از سوی اپراتورها و سایر ارائه دهندگان خدمات نیز مورد ارزیابی قرار گرفت. Ookla دریافت که Verizon در ایالات متحده در صدر این رده قرار دارد و به عنوان XFINITY، AT&T و Cox برنده شد. خدمات پهنای باند با استفاده از امتیاز سرعت، که در آن 80 درصد وزن به سرعت دانلود و 20 درصد باقی مانده به سرعت آپلود داده می شود، رتبه بندی شدند.

تجربه شما از T-Mobile و رقبای آن در چند ماه گذشته چیست؟ آیا یافته های اوکلا به طور دقیق نشان دهنده سرعت اینترنت در دنیای واقعی است؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

[Via Ookla]مانی ربات

خرید اپل ایدی

آخرین اخبار کلاب هاوس

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

خرید پاسور

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
Verizon قیمت های بی سیم خود را از ژوئن افزایش می دهد

منبع: iMore / رنه ریچی بر اساس گزارش‌ها، ورایزون در حال افزایش قیمت طرح‌های بی‌سیم خود از ماه ژوئن است که آن را «هزینه تعدیل اقتصادی» می‌نامد. این حرکت باعث می‌شود که مردم در زمانی که تورم به شدت ادامه دارد، برای برنامه‌هایی که قبلاً داشته‌اند، بیشتر خرج کنند. این …

اخبار اپل
آیا این ریگ استودیو نمایشگر دوگانه «راه اندازی رویایی» شما خواهد بود؟ [Setups]

شما به اندازه کافی تنظیمات رایانه را به صورت آنلاین نگاه می کنید و متوجه می شوید که مردم هرگز واقعاً با آنها کار نمی کنند. همیشه چیزی برای اضافه کردن وجود دارد. ممکن است برخی از تجهیزات به دلیل تأخیر در حمل و نقل متوقف شده باشد، یا مالک …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
قبل از نمایش 10 ژوئن، تریلر گزگز فصل 3 «For All Mankind» را تماشا کنید.

Apple TV + امروز تریلر جدیدی از این نمایش موفق را به اشتراک گذاشته است برای تمام بشریت و فصل سوم آن در حالی که همچنین تایید می کند که در 10 ژوئن پخش خواهد شد. فصل جدید پس از تمرکز دو فصل گذشته بر روی ماه، حول محور مسابقه …