Podcastle برنامه آیفون است که همه پادکست‌ها به آن نیاز دارند با ضبط صدای محلی و موارد دیگر

اخبار اپل


اگر شما فردی هستید که نیاز به ضبط یک پادکست در آیفون خود دارید و می‌خواهید مهمانانش نیز رکوردهای محلی را برای بهترین کیفیت ممکن ایجاد کنند، باید Podcastle را امتحان کنید.

همه می دانند که ضبط پادکت ها مملو از خطر است. اگر از یک طرف تماس ضبط می‌کنید، خطر اتصال اینترنت ناقص کیفیت را از بین می‌برید. اما واداشتن مهمانان برای ایجاد رکوردهای محلی می تواند دردسرساز باشد. اینجاست که Podcastle می‌تواند بسیار مفید باشد، زیرا نه تنها به افراد کمک می‌کند تا قسمت‌های پادکست خود را از راه دور ضبط کنند، بلکه به‌طور خودکار آن را برای میزبانی آماده برای ویرایش نیز آپلود می‌کند.

ضبط مصاحبه از راه دور هرگز آسان تر نبوده است. Podcastle هر یک از مهمانان شما را با یک آهنگ جداگانه ضبط می کند و اطمینان حاصل می کند که در طول فرآیند ویرایش با مشکلی مواجه نخواهید شد. همچنین تمام شرکت کنندگان را به صورت محلی ضبط می کند و با اجتناب از وابستگی به اتصال به اینترنت، کیفیت صدای مهمان را تا جایی که می تواند بالا نگه می دارد.

آیا می‌خواهید مهمان پادکست خود را با تاریخ و زمان تنظیم کنید تا آماده رفتن باشید؟ Podcastle حتی دارای یک ویژگی تقویم داخلی است که از همه آن ها نیز مراقبت می کند!

Podcastle که در App Store موجود است رایگان است و سرویس پشت آن نیز برای شروع رایگان است. می‌توانید Podcastle را دانلود کنید و همین الان آن را برای خودتان بچرخانید. می توانید در وب سایت آن نیز درباره سرویس Podcastle اطلاعات بیشتری کسب کنید. این ممکن است بهترین برنامه آیفون برای پادکسترها باشد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Apple TV +
اخبار اپل
«اتاق شلوغ» با هنری ایکنبری و سایر بازیگران Apple TV + بازیگران خود را تکمیل می کند.

منبع: Bryan M. Wolfe / iMore Apple TV + همچنان به تکمیل بازیگران خود برای مجموعه گلچین آینده ادامه می دهد اتاق شلوغ با انبوهی از ستاره های جدید که روی پروژه امضا می کنند. همه آنها به تام هالند و بسیاری دیگر ملحق خواهند شد تا چیزی که می …

اخبار اپل
تقاضای زیاد باعث می‌شود آیفون از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج شود

مشکلات اقتصادی جهانی باعث کاهش تقاضای آیفون نمی شود. عکس: Leander Kahney / Cult of Mac به گفته یک تحلیلگر محترم، تقاضای آیفون همچنان قوی است. این با وجود مشکلات زنجیره تامین که تولید سایر محصولات اپل را کند می کند. این تحلیلگر نسبت به اپل خوش‌بینانه است و می‌گوید …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
انصراف لوپیتا نیونگو از اپل تی وی + نمایش “بانوی دریاچه”

Lupita Nyong’o اکنون از برنامه تلویزیونی + Apple TV انصراف داده است خانمی در دریاچه، اگرچه فصلی برای تغییر مشخص نشده است. با این حال، نیونگو فرمی برای ترک پروژه ها دارد، اما برنامه ریزی همه گیر دلیل خروج آنها از نمایش HBO Max بود. آمریکانا دو سال پیش. این …