Pokémon Go Shadow Pokemon List: هر پوکمونی در سایه موجود است

اخبار اپل


تصور کنید وقتی تیم GO Rocket شما را می گیرد، یک پوکمون هستید که با خوشحالی کسب و کار خود را اداره می کند و کارهایی را با هیولاهای جیبی انجام می دهد. سپس، با استفاده از تکنیک‌های دیوانه‌کننده‌ای که شما را در رنجی طاقت‌فرسا قرار می‌دهد، شما را مجبور می‌کنند که از هر هوی و هوس خود پیروی کنید. حالا دیگر تصور نکنید زیرا این دقیقاً همان چیزی است که از زمانی که Team GO Rocket به بازی در تابستان 2019 حمله کرد در Pokémon Go اتفاق افتاده است. خوشبختانه، ما اینجا در iMore همه چیزهایی را که باید در مورد Shadow Pokémon در Pokémon Go بدانیم از این نحوه گرفتن می دانیم. آنها را برای هر گونه ای که Team GO Rocket صید کرده است. و فراموش نکنید که بهترین لوازم جانبی Pokémon Go ما را بررسی کنید تا بتوانید هنگام مواجهه با آنها کاملاً مجهز شوید!

Shadow Pokémon در Pokémon Go دقیقا چیست؟

مکانیکی که ابتدا به Pokémon Colosseum معرفی شد، Shadow Pokémon، پوکمون هایی هستند که برای مجبور شدن به شرکت در تلاش های جنایی خراب شده اند. تشخیص آنها از همتایان عادی خود کار دشواری نیست، زیرا آنها هاله ای بنفش در اطراف خود دارند و چشمان آنها کاملاً قرمز است. آنها دائما در درد هستند و برای نجات و پاکسازی آنها به مربیان پوکمون نیاز دارند. اکنون که تیم GO Rocket به پوکمون گو حمله کرده است، ارتش های Shadow Pokémon را با خود آورده است.

چگونه می توان Shadow Pokémon را در Pokémon Go شکار کرد؟

منبع: iMore

تنها با شکست دادن تیم GO Rocket در نبرد می توانید Shadow Pokémon را بگیرید. هنگامی که یک بالون Team GO Rocket Pokèstop یا Team GO Rocket را پیدا کردید، باید یک تیم از سه پوکمون سایه، معمولاً از یک نوع، را با تیم سه نفره خود شکست دهید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه شکست دادن تیم GO Rocket در راهنمای ما بیابید. با این حال، هنگامی که شکست خوردید، می توانید سعی کنید یک پوکمون را در سایه به همان روشی که یک پوکمون را پس از حمله می گیرید، بگیرید.

تعداد مشخصی توپ پرمیر را دریافت خواهید کرد تا بدون شکست پوکمون بر تیم GO Rocket پیروز شوید و در صورت از دست دادن برخی از آنها در نبرد، تعداد توپ های برتر را دریافت خواهید کرد، اگرچه این تعداد نیز می تواند با موفقیت مداوم در برابر تیم GO Rocket افزایش یابد.

Team GO Rocket Leaders

علاوه بر رویارویی با یک سری بی پایان از Team GO Rocket Grunts، با رادار موشک و رادار سوپر راکت، می توانید با سه رهبر اجرایی Team GO Rocket و حتی خود جووانی روبرو شوید. این نبردها حتی سخت تر از Grunts هستند و نسبتاً اغلب تغییر می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نبردها، راهنمای ما برای کلیف، سیرا، آرلو و جیووانی کانترها را ببینید، اکنون با جسی و جیمز!

پاکسازی پوکمون های سایه دار

اگرچه می توانید Shadow Pokémon را همانطور که هست نگه دارید، می توانید آن را نیز پاکسازی کنید. پاکسازی آمار پوکمون ها را افزایش می دهد و تغذیه آنها را تسهیل می کند. همچنین دستاوردهایی در پاکسازی بسیاری از پوکمون ها در سایه و همچنین جوایز تحقیقاتی برای این کار وجود دارد.

Pokemon Go Shadow Wartortle

منبع: iMore

تنها چیزی که برای تمیز کردن پوکمون در سایه نیاز دارید Stardust و Candy است. مقدار Stardust و Candy بسته به کمیاب بودن Pokémon متفاوت است، و از آنجایی که Stardust یکی از ضروری ترین عناصر در Pokémon Go است، می توانید انتخاب کنید که کدام یک از پوکمون های سایه دار را تمیز کنید. به طور کلی هزینه نظافت بستگی به مسافت پیاده روی دارد. اگر یک پوکمون در هر کیلومتر یک آب نبات برنده شود، 1000 پودر ستاره و یک آب نبات تصفیه هزینه دارد. اگر استارتر باشد یا برای بردن آب نبات به 3 یا 5 کیلومتر مسافت نیاز دارد، 3000 استارداست و سه آب نبات هزینه خواهد داشت. اگر برای بردن یک آب نبات 10 کیلومتر طول بکشد، 5000 ستاره و پنج آب نبات هزینه خواهد داشت. پوکمون‌های افسانه‌ای با 20000 Stardust و 20 Candy گران‌ترین پوکمون‌ها هستند. هنگامی که در مورد Shadow Pokémon Purifier تصمیم گرفتید، این گزینه را در صفحه نمایه درست بالای گزینه های power یا توسعه پیدا خواهید کرد:

Pokemon خالص افزایش فوری به سطح 25 و مقادیر بالای IV و همچنین یک حرکت شارژ ویژه به نام Return دریافت می‌کند، بنابراین مطمئناً دلیل خوبی برای پاکسازی برخی از موارد کمیاب‌تر وجود دارد.

Shadow Pokémon را حفظ کنید

پس از تعادل اخیر آمار Shadow Pokémon و معرفی رویدادها و EliteTM که می توانند حرکات آنها را تغییر دهند، این پوکمون های شکنجه شده در ازای کاهش دفاع، قدرت حمله باورنکردنی دارند. این آنها را به توپ های شیشه ای عالی تبدیل می کند. برخی از حملات وجود دارد که در آنها این پوکمون های سایه کاملا بهترین ضد هستند. با این حال، مبادله این است که قدرت آنها بسیار گران است و به سرعت ضعیف می شوند، به این معنی که برای ادامه دادن آنها به نبرد به احیا و معجون های بیشتری نیاز خواهید داشت.

همه Shadow Pokémon در دسترس هستند

در حالی که Niantic به گسترش و تغییر لیست پوکمون‌ها برای گرفتن Team GO Rocket در آینده ادامه می‌دهد، در اینجا همه Shadow Pokémon‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند و هزینه تمیز کردن آنها آورده شده است.

سوالات؟

سوالی در مورد نبرد، گرفتن و پاکسازی Shadow Pokémon دارید؟ یا Shadow Pokémon خود را به عنوان توپ شیشه ای نگه می دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مطمئن شوید که راهنمای ما را در مورد بهترین باتری ها برای شارژ نگه داشتن گوشی خود در حالی که سعی می کنید همه آنها را بدست آورید، بررسی کنید!مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، استودیوی مک خود را تمجید می‌کند، «بی‌صبرانه منتظر» یک مک پرو جدید

مایک دین، تهیه‌کننده موسیقی برنده جایزه گرمی، که با افرادی مانند کانیه، سلنا گومز و مدونا کار کرده است، در اینستاگرام از استودیوی M1 Ultra Mac خود سخن گفته و در عین حال از این واقعیت که نمی‌تواند یک مک سیلیکونی اپل بخرد ابراز تاسف می‌کند. حرفه ای. دین با …

اخبار اپل
دستگاه استریم جدید Xbox مقرون به صرفه می تواند برای اپل تی وی دردسر ایجاد کند

مایکروسافت روز جمعه تایید کرد که در حال توسعه یک دستگاه استریم ارزان قیمت است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به کنسول کامل، بازی های ایکس باکس و پخش رسانه را پخش کنند. که می تواند مستقیماً با Apple TV رقابت کند. در همین حال، به گفته …

تلویزیون + آرم
اخبار اپل
ویدیوی تبلیغاتی «سیاره ماقبل تاریخ» به این فکر می‌کند که سلاح‌های کوچک عجیب و غریب برخی از دایناسورها برای چه بوده است.

به عنوان Apple TV + مستند سیاره ماقبل تاریخ پس از مهیج پنج روزه به پایان می رسد، اپیزود پایانی سریال با یک ویدیوی تبلیغاتی جدید دیگر همراه می شود – این یکی با تمرکز بر اسلحه های کوچک غیرعادی که برخی از دایناسورها به آن می بالیدند. این تبلیغ، …