Twitter Flock به شما این امکان را می دهد که توییت های خود را با یک گروه بسته تا 150 نفر به اشتراک بگذارید

اخبار اپل


در ماه جولای، توییتر اعلام کرد که در حال کار بر روی ویژگی است که فقط توییت‌های شما را برای Trusted Friends ارسال می‌کند. به نظر می رسد که این شرکت قبلاً نام جدیدی به آن داده است – Twitter Flock. با این حال، این ویژگی که شباهت بدی به دوستان نزدیک اینستاگرام دارد، هنوز برای همه معرفی نشده است.

الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده موبایل و اطلاعات، قبل از اینکه برای همه منتشر شود، توانست این ویژگی را دریافت کند. پالوزی خاطرنشان کرد که می توانید تا 150 دوست به گله خود در توییتر اضافه کنید. اگر آنها را از لیست حذف کنید، دیگر نگران توهین کردن دوستان نخواهید بود، زیرا آنها از این تغییر مطلع نمی شوند. گزارش شده است که ویژگی جدید فقط به دوستان گله شما در توییتر اجازه می دهد تا توییت های شما را مشاهده کرده و به آنها پاسخ دهند. این به شما کمک می کند توییت های خود را ساده کنید و اطمینان حاصل کنید که به مخاطبان مناسب می رسند.

توسعه دهنده همچنین اشاره کرد که اگر بخشی از گله یک دوست هستید، می توانید برچسبی را در زیر توییت ببینید که می گوید “شما می توانید این توییت را ببینید زیرا نویسنده شما را به گله خود اضافه کرده است.” به نظر می‌رسد توییتر یک گزینه مخاطب اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد بین همه و گله خود در توییتر یکی را انتخاب کنید.

در سپتامبر سال گذشته، توییتر ویژگی مشابهی به نام Communities راه اندازی کرد که به شما امکان می دهد با کاربرانی که علایق مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید. به شما امکان می دهد توییت ها را با یک جامعه خاص به اشتراک بگذارید. از سوی دیگر، به نظر می رسد Twitter Flock مکانی برای گفتگوهای شخصی بیشتر در بین دوستان نزدیک است. همچنین می‌تواند افراد مشهوری را هدف قرار دهد که می‌خواهند توییت‌های خود را بدون نگرانی از ترول‌ها با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

تاتیانا بریت، سخنگوی توییتر به The Verge گفت که “تویتر گله” فقط یک نام خانوادگی است. با این حال، بریت جزئیات بیشتری در مورد ویژگی آینده نداشت.

[Via The Verge]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
اپل ویژگی‌های دسترسی مبتنی بر یادگیری ماشینی را به نمایش می‌گذارد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، اپل برخی از ویژگی‌های دسترسی جدید را نشان داده است که در اواخر امسال در iPhone، iPad، Apple Watch و Mac در دسترس خواهند بود. این شرکت می‌گوید که این ویژگی‌ها، «پیمایش، اتصال و بهره‌مندی بیشتر از محصولات اپل» را برای افراد دارای …

اخبار اپل
مجموعه Apple Music Live جمعه با نمایش هری استایلز بازمی‌گردد

اولین نمایش از سری Apple Music Live بازگشته با هری استایلز در روز جمعه برگزار می شود. عکس: Apple Music اپل سری Apple Music Live خود را تغییر نام داد و فصل جدیدی را با اجرای زنده هری استایلز در شهر نیویورک در روز جمعه، 20 می، آغاز کرد. مشترکین …

اخبار اپل
Apple Music به صورت زنده هری استایلز و کنسرت One Night Only in New York را پخش خواهد کرد

Apple Music کنسرت ویژه ای از هنرمند هری استایلز را در روز جمعه، 20 می، به صورت زنده پخش خواهد کرد فقط یک شب در نیویورک کنسرت برای همه مشترکین Apple Music در دسترس خواهد بود. این خبر توسط حساب توییتر اپل موزیک به اشتراک گذاشته شد که خاطرنشان کرد …