WhatsApp برای iPhone از حالت فوکوس، مکث/ازسرگیری ضبط صدا پشتیبانی می‌کند

WhatsApp برای iPhone از حالت فوکوس، مکث/ازسرگیری ضبط صدا پشتیبانی می‌کند
اخبار اپلآخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ برای آیفون سرانجام ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند که چندین ماه در حال آماده‌سازی بوده‌اند، از جمله قابلیت مکث و از سرگیری ضبط صدا، پشتیبانی از حالت‌های فوکوس و عکس‌های پروفایل‌های مشابه توییتر در اعلان‌های پیام.

آخرین به‌روزرسانی واتس‌اپ برای iOS با شماره نسخه 22.2.75 پشتیبانی از حالت‌های فوکوس را در iOS 15 به ارمغان می‌آورد. این بدان معنی است که به جای داشتن یک تنظیم مشترک «مزاحم نشوید» برای همه اعلان‌های واتس‌اپ، می‌توانید پیکربندی کنید که چه کسی می‌تواند برای شما ارسال کند. پیام ها حتی زمانی که تمرکز روی آن است.

علاوه بر این، واتس اپ اکنون به کاربران آیفون اجازه می دهد تا ضبط پیام های صوتی را قبل از ارسال، متوقف کرده و از سر بگیرند. این به جلوگیری از درد نوشتن مجدد پیام ها در صورت قطع شدن کمک می کند. همین ویژگی در حال حاضر برای سرویس گیرنده دسکتاپ سرویس پیام رسانی در حال آزمایش است.

سومین ویژگی برجسته این به روز رسانی، عکس های پروفایل است که اکنون می توان آن ها را به همراه اعلان های پیام های iOS، درست مانند اعلان های توییتر، مشاهده کرد. نسخه‌های بتای واتس‌اپ نشان می‌دهد که پلتفرم پیام‌رسانی به‌روزرسانی‌های ویژگی‌های بیشتری را برای iOS در دست توسعه دارد. کاربران به زودی می توانند مانند iMessage به پیام های WhatsApp پاسخ دهند. کاربران همچنین می‌توانند پاسخ‌ها را پیکربندی کنند، اگرچه آزمایش‌کنندگان بتا هنوز قادر به استفاده از این ویژگی نیستند.

ویژگی های جدید ذکر شده طی چند هفته آینده به کاربران آیفون در سراسر جهان معرفی خواهند شد. بنابراین فراموش نکنید که واتس اپ را از اپ استور به روز کنید و نظر خود را در مورد ویژگی های جدید در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

[Via 9to5Mac]مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
توییتر Spaces انحصاری را برای Super Followers راه اندازی کرد

اگر سعی کرده‌اید راه دیگری برای کسب درآمد از توییت‌های خود بیابید، توییتر چیز جدیدی برای شما دارد. در پستی از حساب Super Follows، این شرکت فضاهای Super Follows را اعلام کرده است. اکنون، سازندگان می‌توانند یک فضای توییتر را منحصراً برای افرادی میزبانی کنند که حسابشان را فوق‌العاده دنبال …

اخبار اپل
اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی جدیدی باشد که سال گذشته فاش شد

در روزهای منتهی به معرفی اپل واچ سری 7، رندرهایی از اپل واچ آینده با لبه های تیز به بیرون درز کرد. پس از انتشار این پوشیدنی، شایعات حاکی از آن بود که رندرها مربوط به اپل واچ سری 8 است. اکنون افشاگری به نام ShrimpApplePro در توییتر، این گمانه …

اخبار اپل
دوربین جدید چراغ عقب با رادار هنگام دوچرخه سواری پشت شما را تماشا می کند

جاده می تواند مکان خطرناکی برای دوچرخه سواران باشد، بنابراین خوب است که گارمین چراغ عقب جدیدی را در چهارشنبه راه اندازی کرد که دارای دوربین و رادار با وضوح بالا است. در حالی که روی دوچرخه خود هستید، همه چیزهایی که پشت سر شما می گذرد را ضبط می …