آموزش حسابداری و مالیات به شما کمک می کند تا از پول خود نهایت استفاده را ببرید


فصل مالیات می تواند استرس زا باشد – به خصوص اگر احساس می کنید وضعیت مالی شما خارج از کنترل شماست. ندانستن مبلغی که از اظهارنامه مالیاتی خود دریافت خواهید کرد، یا اصلاً دریافت خواهید کرد، می تواند برنامه ریزی را سخت کند (و انجام اشتباهات مالی پرهزینه و در عین حال قابل اجتناب را آسان کند).

اما دانش قدرت است، و Cult of Mac Deals برخی از بهترین بسته‌های آموزشی مالیاتی و حسابداری را در اطراف پیدا کرد. با یک (یا چند) از این چهار بسته آماده سازی حسابداری و مالیاتی، دیگر هرگز احساس نخواهید کرد که وضعیت مالی شما یک شوک است. و حتی بهتر از آن، با کد کوپن بازپرداخت، می توانید هر چهار مورد از این معاملات را در فروش دریافت کنید.

بسته های آموزشی حسابداری و مالیاتی

چه بخواهید در امور مالی شغلی ایجاد کنید، چه بخواهید از IRS پیشی بگیرید یا صرفاً پول نقد خود را کارآمدتر مدیریت کنید، این بسته های آموزشی دانش و مهارت های مورد نیاز را به شما منتقل می کند.

هر یک از چهار بسته آموزش حسابداری و مالیاتی به طور منظم بیش از 1000 دلار قیمت دارند. اما این معاملات قیمت آنها را به 32 دلار یا کمتر کاهش می دهد.

انتخاب کنید!

بسته آموزشی نهایی حسابداری مالی و گواهینامه CPA

این بسته آموزشی 25 ساعته مملو از درس هایی است که شما را از اخبار مالی به نبوغ مالی می برد. از CPA حرفه ای رابرت استیل، همان مهارت هایی را خواهید آموخت که حسابداران رسمی رسمی واقعی در کارهای روزمره خود استفاده می کنند.

شما جریان هزینه موجودی، معاملات تجاری، حتی نحوه مدیریت لیست حقوق و دستمزد را متوجه خواهید شد. اگر قصد دارید بودجه خانوار خود را محدود نگه دارید یا تصمیم گیرنده اصلی کسب و کار خود هستید، به این دوره می روید.

هم اکنون خریداری کنید: بسته آموزشی نهایی حسابداری مالی و گواهینامه CPA را با قیمت 31.49 دلار (معمولاً 1592 دلار) با کد کوپن REFUND دریافت کنید.

بسته کامل آماده سازی مالیاتی 2022

رابرت استیل، CPA حرفه ای و مربی با رتبه برتر، با بسته دیگری بازگشته است، اما این بار به طور خاص شما را برای فصل مالیات آماده می کند. این بسته تقریباً 60 ساعت محتوا دارد که به شما یاد می دهد چگونه مالیات و درآمد خود را در انواع سناریوهای رایج مدیریت کنید.

استیل کلاس هایی را برای زمانی که خانه خود را می فروشید، محاسبه مالیات بر درآمد خود، تعیین اعتبار مالیاتی وابسته به خانواده و حتی یک راهنمای فوق العاده برای استفاده از QuickBooks ارائه می دهد. کنترل مالیات خود را در دست بگیرید و امسال به راحتی از آی پد، آیفون یا مک بوک خود بازگشتی را آماده کنید.

هم اکنون خریداری کنید: بسته کامل آماده سازی مالیاتی 2022 را با قیمت 26.99 دلار (معمولاً 2189 دلار) با کد کوپن REFUND دریافت کنید.

بسته گواهینامه نهایی مالی و حسابداری 2022

این بسته هشت دوره ای اصول مفید حسابداری را به شما می آموزد، چه برای خودتان، چه برای کسب و کارتان یا خانواده تان این کار را انجام دهید.

شما با یادگیری بیشتر در مورد امور مالی شخصی و تعریف اهداف مالی خود شروع خواهید کرد (درست زمانی که اظهارنامه مالیاتی شما به این اهداف کمک کند). درباره بودجه بندی بیشتر خواهید آموخت، سپس آن دانش را به مهارت های اساسی حسابداری مانند مدیریت هزینه ها و راه اندازی سیستم ها متصل خواهید کرد. از آنجا، می توانید یاد بگیرید که چگونه امور مالی یک سازمان بزرگتر، مانند یک کسب و کار را مدیریت کنید، یا درآمد آینده خود را با یک برنامه رشد مالی تضمین کنید.

از اصول تا تمرین، این بسته نرم افزاری ابزار و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا مطمئن شوید که سال های سخت پشت سرتان مانده اند.

هم اکنون خریداری کنید: بسته گواهینامه مالی و حسابداری نهایی 2022 را با قیمت 26.99 دلار (معمولاً 1600 دلار) با کد کوپن REFUND دریافت کنید.

بسته کامل گواهینامه QuickBooks Desktop

QuickBooks نرم افزاری است که هر فرد آگاه مالی باید بر آن مسلط شود. و با این حال، تعداد بسیار کمی انجام می دهند. این بسته 10 دوره ای بیش از 200 درس منحصر به فرد را ارائه می دهد که به شما نحوه استفاده از QuickBooks را برای مدیریت و نگهداری سوابق مالی منحصر به فرد خود ارائه می دهد.

در این دوره اصول تراکنش ها، فاکتورها و صورتحساب های حفظ شده را به شما آموزش می دهد. همچنین یاد خواهید گرفت که برای معاملات ورودی تعدیل شده از استهلاک و بیمه پیش پرداخت برنامه ریزی کنید و بودجه بلندمدت خود را کنترل کنید.

QuickBooks مانند حسابدار شخصی شماست، فقط شما کنترل کامل اطلاعات مالی خود را دارید و نیازی به پرسیدن هیچ سوالی ندارید.

هم اکنون خریداری کنید: بسته کامل گواهینامه QuickBooks Desktop را با قیمت 31.49 دلار (معمولاً 1990 دلار) با کد کوپن REFUND دریافت کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کندمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
زمان معاملات بزرگ: تا 126 دلار تخفیف اپل واچ 7 و SE

می‌توانید در آمازون تخفیف‌های بزرگی بر روی Apple Watch 7 و SE دریافت کنید. عکس: اپل در بازار اپل واچ 7 یا شاید اپل واچ SE مقرون به صرفه تر؟ آمازون هر دو را در روز جمعه تخفیف داد، بنابراین اکنون زمان خرید است. معاملات زیر را بررسی کنید. این …

اخبار اپل
اپل می گوید که مراقبت های پزشکی خارج از ایالت را پس از Roe v. حکم وید

اپل به تصمیم دادگاه عالی برای لغو بازی Roe vs. وید، اظهار داشت که این شرکت از حقوق کارمندان خود برای تصمیم گیری خود حمایت می کند و مزایای پزشکی فعلی خود را از سفرهای خارج از ایالت پشتیبانی می کند. پس از رای 6-3 دیوان عالی به نفع لغو …

اخبار اپل
پایه ها از یک مرکز ویدئو کنفرانس خانگی نهایت استفاده را می کنند [Setups]

پایه‌ها می‌توانند بهترین استفاده را از راه‌اندازی رایانه ببرند. آنها می توانند بسیاری از وسایل شما – رایانه ها، نمایشگرها، میکروفون ها – را بسیج کنند تا بتوانید در مواقعی که به آنها نیاز دارید از آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیاز ندارید آنها را از سر راه …