آنتونی بویل و لووی سیمون برای نمایش ترور لینکلن «شکار انسان» امضا می‌کنند.

اخبار اپل


منبع: Bryan M. Wolfe / iMore

اپل تی وی + نمایش آینده شکار انسان پس از امضای آنتونی بویل و لووی سیمون، دو بازیگر جدید برای اضافه کردن به فهرست رو به رشد دارد.

طبق گزارش Deadline، این زوج در برنامه آینده Apple TV + به Tobias Menzies خواهند پیوست. این نمایش بر اساس کتاب پرفروش جیمز سوانسون ساخته خواهد شد Manhunt: The 12-Day Chase for Lincoln’s Killer.

در اینجا نحوه توصیف اپل نمایش جدید آمده است:

بخشی از داستان های تاریخی، بخشی هیجان انگیز توطئه، “شکار انسان” مخاطبان را به عواقب اولین ترور رئیس جمهور آمریکا می برد و برای حفظ و محافظت از آرمان هایی که پایه و اساس برنامه های بازسازی لینکلن بودند مبارزه می کند – موضوعاتی که تا امروز هم بازتاب دارند. این سریال به شدت دارای شخصیت‌های تاریخی سیاه‌پوست است که زندگی‌شان با فرار، تعقیب و تحقیقات جنایت‌آمیز متعاقب آن در هم آمیخته است، از جمله مری سیمز، برده سابق دکتری که جراحت بوث را درمان کرد و پس از جنایت به او پناهگاه امن داد.

از نظر خریدهای جدید، به نظر می‌رسد که هر دو نقش بزرگی برای بازی دارند.

این سریال شخصیت‌های تاریخی سیاهپوستی را نشان می‌دهد که زندگی‌شان با فرار، تعقیب و تحقیقات جنایت‌آمیز متعاقب آن در هم آمیخته است، از جمله مری سیمز (سایمون)، برده سابق پزشکی که جراحت قاتل جان ویلکس بوث (بویل) را درمان کرد و پس از آن به او پناهگاه امن داد. جنایت او

شکار انسان توسط مونیکا بلتسکی نویسنده/تهیه کننده نامزد دریافت جایزه امی، گلدن گلوب، PGA و WGA ساخته شده است و در حال شکل گیری است تا یک برنامه تلویزیونی + Apple TV که باید تماشا کنید.

اگر می خواهید لذت ببرید شکار انسان در سبک، مطمئن شوید که لیست ما از بهترین معاملات Apple TV در بازار امروز را بررسی کنید.

محتوای انحصاری

تلویزیون + لوگو

Apple TV +

محتوای 100% اختصاصی به قیمت یک فنجان قهوه.

با TV +، می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی با تولید خوب و پرهزینه از کارگردانان مشهور و بازیگران و بازیگران برنده جایزه را در همه دستگاه‌های Apple خود و با حداکثر شش عضو از گروه Family Sharing تماشا کنید.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار اپل
بسته های تبلیغاتی بازگشت به مدرسه اپل کارت هدیه تا 150 دلار را با مک یا آی پد جدید ارائه می دهد

فروش بازگشت به مدرسه اپل شامل کارت‌های هدیه به ارزش حداکثر ۱۵۰ دلار است. عکس: اپل تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل اکنون در ایالات متحده، کانادا و سایر نقاط جهان به صورت زنده برگزار می شود. این شرکت برای خریدهای واجد شرایط در ایالات متحده یک کارت هدیه تا …

Apple Arcade
اخبار اپل
Air Twister با پشتیبانی از کنترلر و موارد دیگر به Apple Arcade می رود

بازی امروز اپل آرکید آماده است و در اپ استور منتظر است و یکی از بازی هایی است که می خواهید آن را بررسی کنید. Air Twister در iPhone، iPad، Mac و Apple TV قابل پخش است و پشتیبانی از کنترلر به این معنی است که در همه آنها به …

اخبار اپل
کریس ایوانز با نام مستعار کاپیتان آمریکا سرانجام با آیفون 6 اس خود خداحافظی کرد

به نظر می رسد که ستاره «Defending Jacob» در حال تغییر به آیفون 13 است. عکس: chrisevans @ Instagram کریس ایوانز، ستاره استودیو مارول کاپیتان آمریکا این مجموعه فیلم، زمانی که در نهایت با یک مداحی کوچک دوست داشتنی پنجشنبه با آیفون 6s قابل اعتماد خود خداحافظی کرد، کمی به …