از تبلیغات Tumblr متنفر هستید؟ اکنون می توانید برای از بین بردن آنها هزینه کنید.

اخبار اپل


اگر از تبلیغات Tumblr متنفر هستید، اکنون می توانید از آنها رها شوید. برای یک قیمت.
عکس: Tumblr

دیوید کارپ، بنیانگذار تامبلر، گفته است که هرگز نمی‌خواسته در شبکه اجتماعی و پلتفرم میکرجدید ترین اخبار اپل ینگ خود، تامبلر، تبلیغات داشته باشد. اما آنها پس از فروش شرکت در سال 2013 وارد شدند. بسیاری از مردم آنها را آزاردهنده و آزاردهنده می دانند.

خوشبختانه برای کسانی که از تبلیغات متنفرند، Tumblr پنجشنبه گفت که اکنون می توانید برای حذف تبلیغات هزینه کنید.

اکنون می‌توانید Tumblr را بدون آگهی مشاهده کنید – با قیمت

Tumblr از طریق پست جدید ترین اخبار اپل به کاربران گفت که اکنون می توانند با اشتراک پرداخت کنند تا هنگام مرور جدید ترین اخبار اپل ها و پست ها تبلیغات را حذف کنند. کسانی که پول می پردازند، هنگام استفاده از شبکه اجتماعی در وب یا از طریق برنامه تلفن همراه، تبلیغات را مشاهده نمی کنند.

کاربران می توانند اشتراک ماهانه 4.99 دلار یا اشتراک سالانه 39.99 دلار با 33 درصد تخفیف را برای حذف تبلیغات انتخاب کنند. طبیعتاً اشتراک ها اختیاری هستند. کسانی که از تبلیغات اهمیتی نمی‌دهند یا نمی‌خواهند پولی بپردازند، می‌توانند با تبلیغات رایگان از Tumblr استفاده کنند.

Tumblr می‌گوید: «از امروز، می‌توانید مرور بدون آگهی را بر روی رایانه رومیزی شخصی خود، از هر کجای دنیا راه‌اندازی کنید، و سپس از همان Tumblr جوشانی که می‌شناسید و دوست دارید (بله، از جمله تلفن همراه) بدون وقفه در تبلیغات لذت ببرید». گفت.

در حالی که اعلامیه Tumblr نشان می دهد که این شبکه همچنان متعهد به حمایت از کاربران خود است، برخی افراد حدس می زنند که ممکن است خیلی دیر ارائه شود. Tumblr از زمانی که محتوای بزرگسالان را پس از حذف از اپ استور ممنوع کرد، کاربران زیادی را از دست داد زیرا ظاهراً پورنوگرافی کودکان در این پلتفرم وجود دارد.

اما برای کسانی که هنوز از این شبکه قدردانی می‌کنند، یک تجربه بدون آگهی ممکن است یک موهبت باشد.

می توانید اپلیکیشن Tumblr برای iOS را به صورت رایگان در اپ استور دریافت کنید.

قیمت: رایگان با تبلیغات یا بدون آگهی با 4.99 دلار در ماه یا 39.99 دلار در سال

از کجا دانلود کنیم: اپ استورمانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …