از Sound Off برای ایجاد ورودی های ژورنال ایمن و مبتنی بر صدا در iPhone استفاده کنید


روزنامه نگاری چیزی است که اکثر مردم موافق هستند ایده خوبی است، اما گاهی اوقات نشستن برای نوشتن یا بررسی افکارتان می تواند دلهره آور باشد. به همین دلیل است که صدای خاموش برای آیفون بسیار جالب است – زیرا تنها چیزی که نیاز دارید صدای خود است.

ایده پشت صدا خاموش بسیار ساده است – شما در برنامه صحبت می کنید و آن چیزی را که می خواهید بگویید ضبط می کند. تمام شد، شما فقط ژورنال گرفتید! هر ورودی یک یادداشت مستقل برای خودتان است که می توانید هر زمان به آن گوش دهید. مطمئن نیستید چه بگویید؟ Sound Off پیام‌های صوتی روزانه را ارائه می‌دهد تا به شما برخی از اشاره‌ها را نیز بدهد.

بیان افکارتان آزادتر است و به روشی که ذهن ما دوست دارد فکر کند نزدیکتر است. نیازی به نگرانی در مورد حمل دفترچه یادداشت یا قلم مناسب نیست – به سادگی برنامه را باز کنید و روی Sound Off ضربه بزنید.

از آزادی فکر کردن با صدای بلند لذت ببرید. شما می توانید مکث کنید، زیر لب زیر لب غلت بزنید تا دلتان بخواهد. با صحبت در مورد روزتان شروع کنید و ببینید به کجا می برید.

ژورنال صوتی یک شکل عالی از خودمراقبتی سلامتی است. لحظه ای وقت بگذارید و آنچه را که در ذهن دارید بیان کنید. کاهش اضطراب، بهبود خواب و بهره وری با یادداشت روزانه.

همه ضبط‌های شما در دستگاه شما سالم و سالم هستند و از همه چیز از طریق iCloud برای همگام‌سازی بین دستگاه‌ها پشتیبان‌گیری می‌شود. شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن ورودی های خود نخواهید داشت زیرا همه آنها در پشت Apple ID شما قفل شده اند و آماده دانلود مجدد هستند.

اگر می‌خواهید به ژورنال صوتی کمک کنید، می‌توانید Sound Off را هم‌اکنون دانلود کنید. این در اپ استور در دسترس است و یک بارگیری رایگان است، اگرچه کتابخانه بیش از 100 شروع کننده صوتی و محتوای ژورنالینگ به اشتراک ماهانه یا سالانه Sound Off Premium نیاز دارد.

ممکن است با استفاده از پیوندهای خود، برای خرید کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید.مانی ربات

خرید اپل ایدی

خرید دعوت نامه کلاب هاوس

منبع اصلی پست

bitly
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Ios 14.5 App Tracking Hero Transparency
اخبار اپل
تحقیقات اپل در مورد ردیابی داده‌های “مضر” ساخته شده در آیفون انجام شد

منبع: Christine Romero-Chan / iMore بنا بر گزارش ها، چهار قانونگذار دموکرات از FTC خواسته اند که اپل و گوگل را به دلیل ایجاد ردیابی تبلیغات و شناسه های مضر بر روی پلتفرم هایشان بررسی کند. WSJ گزارش می دهد: چهار قانونگذار دموکرات از کمیسیون تجارت فدرال خواستند تا درباره …

اخبار اپل
جعبه ابزار مجهز به هوش مصنوعی، جستجوی کار شما را به صورت توربو شارژ می کند

جستجوی شغل استرس زاتر از همیشه است. با نادیده گرفتن رزومه توسط کارفرمایان و نیاز دائمی به تطبیق مطالب درخواستی شما با یک شغل جدید، کاریابی عملاً یک کنسرت تمام وقت است. برای صرفه جویی در زمان در مواد کاربردی و ایجاد نتایج با کیفیت بالا، Resume را در نظر …

اخبار اپل
بهترین کلیدهای HomeKit برای پنکه های سقفی 2022

بهترین کلید هوم کیت برای پنکه های سقفی من بیشتر 2022 سوئیچ های HomeKit مدتی است که در دسترس هستند. با این حال، آیا می دانستید که می توانید از آنها برای کنترل پنکه سقفی خود استفاده کنید؟ اکثر کلیدهای روشن و خاموش ساده به طرفداران شما اجازه می دهند …